1

(108 odpowiedzi, napisanych ETC Congo / ETC Cobalt)

Mogę poprosić o uaktualnienie linka do instrukcji?

2

(5 odpowiedzi, napisanych Informacje o nowościach na rynku)

To prawda, właśnie to mi zapadło w pamięć że nawet na suficie ten biały był bardzo słaby, do właściwego porównania powinny być ustawione obok siebie. A CMY pracowało w Sola Spocie bardzo ładnie, przy czerwonym Intensywność światła była do przyjęcia smile

A czy ktoś wyrobił sobie jakąś opinię na temat GTD z chińskiej hali?

3

(5 odpowiedzi, napisanych Informacje o nowościach na rynku)

Co tu pisać, nowe oprogramowanie Wholehogów jest ciekawe i z pewnością przydatne. Ciekawa była głowa Kvanta - niestety nie widziałem jej możliwości bo trafiłem tylko na moment kiedy świeciła w kierunku Clay Paky - tu uważam że mieli genialną prezentację na ekranie, zastanawia mnie jeden myk, czy na górze wtedy świeciły Mythose czy Super Sharpy? Bo i to i to zostało zaprezentowane z tych samych urządzeń. Nie wiedzieć dlaczego nie podobało mi się stanowisko SGM, a G Spot kompletnie mnie zawiódł, kilka kroków dalej dużo słabszy Sola Spot na ledzie zaświecił dużo lepiej ( przynajmniej tak to odczułem)

A teraz moje pytanie - co sądzicie o Realizzer - jak ma się do Capture Polara czy Wysiwyga?

Bardzo ładne stanowisko miało ETC smile

4

(9 odpowiedzi, napisanych Informacje o nowościach na rynku)

Kacper mam pytanie pozbawione złośliwości, czysta ciekawość(nie znam systemu Ma). Powiedz mi co w moim Wholehogu 3 zostało zerżnięte z Ma1?

5

(0 odpowiedzi, napisanych Martin)

Czy w mpc jest możliwość zapisywania cue na klawiaturze jak w Light Jockey 2?

6

(17 odpowiedzi, napisanych Hog)

Co do GMA1 , na Hog 3 też są makra  wink

7

(17 odpowiedzi, napisanych Hog)

Ewentualnie, gdy masz mniej pieniędzy Hog 3 wink Posiadam i sobie chwalę, minusem może być brak pixel mappera, ale też można sobie z tym poradzić big_smile .

8

(4 odpowiedzi, napisanych Sterowanie)

Odinstaluj 2.5 i zainstaluj najnowszego, wszystko tam będziesz miał. Chyba że nie masz oryginalnego konwertera. To wtedy faktycznie jest problem. Poczytaj w helpie, pewnie wszystko ładnie opisane jest.

9

(4 odpowiedzi, napisanych Sterowanie)

Zaktualizuj program do najnowszej wersji, tam są biblioteki Kryptona smile

10

(28 odpowiedzi, napisanych O oświetleniu)

^ 4 x350 i kilka 101 . Do kompletu sunstripy.

11

(28 odpowiedzi, napisanych O oświetleniu)

Jeżeli niektóre zespoły mogą zaświecić na Mac 250 Krypton sztuk 6 i 6 Elation Platinum Beam 5r, bez sunstripów, z kilkoma panelami i wygląda to całkiem dobrze to uważam że 550 da radę tym bardziej. Owszem pewne minimum musi być, ale jeżeli świetlikowi się chce to zrobi na tak małym zestawie. Tylko trochę chęci wink

P.S Może faktycznie 550 nie byłaby najlepszym wyborem, wiele osób z jakiegoś powodu na nie narzeka. Sam nie miałem styczności, może ktoś wyjaśnić sytuację?

12

(12 odpowiedzi, napisanych Grand MA)

Już pisałem o Wingu od Hoga wink , przyjemny system

13

(12 odpowiedzi, napisanych Grand MA)

A może Nano Wing od High Enda? Możliwości duże, możliwość rozszerzenia do normalnej konsolety bez kompa, czyli Nano Docking wink

14

(1 odpowiedzi, napisanych Serwis oświetlenia scenicznego)

Witam, ostatnio na sztuce zdarzył się mały problem z zasilaniem i koniec końców jeden Clay Paky przestał uruchamiać żarówkę . Została wymieniona, niestety brak reakcji. Cała reszta działa. Po zdjęciu obudowy widać jak żarówka próbuje odpalić, ale jej to nie wychodzi i na tym się kończy. Wiatraki chłodzące bez zarzutu jak i cała reszta. Wie ktoś co może sprawiać problem? Jakiś ukryty bezpiecznik czy zasilacz?

15

(2 odpowiedzi, napisanych Hog)

Nikt nie wie?