Temat: Doradźcie w wyborze światła :)

Witam, przymiarzam się do zakupu oświetlenia na kwotę 55 000zł (same głowice). Wiem że to nie za duża kwota ale liczę na Waszą pomoc. Nie chcę kupić "chinczyków" ale móc tym trochę poświecić na koncertach dla jakiś drobniejszych "gwiazdek". Co doradzacie, może mniej np Martin Mac czy wiecej głów firmy np Stairville? a Moze troche głów i troche parow/paneli ledowych?

Serdecznie pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Lord9_pL (2014-09-12 15:39:22)

2

Odp: Doradźcie w wyborze światła :)

Ja bym na Twoim miejscu pomyślał o 12 sztukach Robe 100 Led Beam

3

Odp: Doradźcie w wyborze światła :)

a masz już jakieś urządzenia czy to pierwsze będą ?

4

Odp: Doradźcie w wyborze światła :)

kiju napisał/a:

Ja bym na Twoim miejscu pomyślał o 12 sztukach Robe 100 Led Beam

Ja proponuję żeby to było jednak 13 sztuk.

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

5

Odp: Doradźcie w wyborze światła :)

Mam już 8 paneli LEDowych i 8 LED PAR 36x3 RGBW, standardowo 4 blindery 4 fresnele i 2 strobo.

6

Odp: Doradźcie w wyborze światła :)

Zatem nie szedłbym w urządzenia które mają tak okrojoną funkcjonalność. Szczególnie, że masz już Pary Ledowe które mogą posłużyć za washe. Kup spoty. polecałbym np używane robe

7

Odp: Doradźcie w wyborze światła :)

np 8 szt (4 pary) tego: http://allegro.pl/2-x-robe-colorspot-57 … 80066.html ?

8

Odp: Doradźcie w wyborze światła :)

za tą cenę można znaleźć coś znacznie lepszego

9

Odp: Doradźcie w wyborze światła :)

jeśli faktycznie nie są dojechane jak kur...w deszcz to to wydaje się niezłe http://allegro.pl/2-x-martin-mac-550-uz … 79928.html jeszcze Ci na sunstripy zostanie wink

10

Odp: Doradźcie w wyborze światła :)

a jest jakaś możliwość oceny stanu takich głów poza sprawdzeniem w menu godzin żarówki i wizualnie? smile

11

Odp: Doradźcie w wyborze światła :)

rozbierasz do golasa i oceniasz, a jak sie nie znasz to oddaj do kogoś kto się zna;) jak z samochodem wink

12

Odp: Doradźcie w wyborze światła :)

aha oki smile a sunstripy też maja "ridery" czy w tym przypadku mniej ważne czy np showtec czy eurolite? smile

13

Odp: Doradźcie w wyborze światła :)

ważne jest to, że showtec jest udaną konstrukcją, np "sunstripy" techniki sceny to jest jakaś absurdalna pomyłka. kup sobie showteca i będziesz miał święty spokój

14

Odp: Doradźcie w wyborze światła :)

a ogólnie jak firma Showtec jest postrzegana i jej produkty przez "świetlików" polskich gwiazdek?

Ostatnio edytowany przez Lord9_pL (2014-09-15 14:22:12)

15

Odp: Doradźcie w wyborze światła :)

rewelacji nie ma, ale sunstrip im się udał