16

Odp: Sterownik Dmx

http://allegro.pl/sterownik-oswietlenia … 07252.html
jeśli już chcesz bardzo zostać przy takich wynalazkach smile
(behringer ma tylko 24 kanały albo coś źle przeczytałem) tez na tym  długo nie podziałasz zawsze będzie ci czegoś brakowało nie wiem czy miałeś kiedyś okazje świecić na czymś innym(avo,compu,MA,SGM,) ale jeśli masz okazje wyrzeźbić od swojego szefa trochę więcej funduszu lub pomęczyć się trochę na tym co masz i trochę zarobić to zrób to i kup profesjonalny sterownik z myslą o rozwoju. Mija sie z celem wydawanie 1000 a za 2 miesiące pomyślisz o wydaniu kolejnego a potem kolejnego i tak będziesz świecił z 4 elationow showteckow i czego tam nie kupisz. Zainstaluj sobie tego chamsysa poklikaj zainstaluj, on pc poklikaj,zainstaluj freestyler poklikaj. Sprawdź czy Ci odpowiada któryś z nich, czy pasuje  Ci przypisywanie klawiszy czy obsługa spełnia twoje oczekiwania. Jeśli nie szukaj dalej.Jest martin jest strand jest hog niema pospiechu pokombinuj może coś jeszcze upchniesz na tym swoim sprzęcie a jeśli nadal będziesz chciał kupić tani sterownik to wybór powinieneś kierować według ilość twoich urządzeń masz 12 to kup taki na 24 albo 32 żeby było na zapas poco ci 2 konsole skoro możesz zrobić to na jednej  pamiętaj o ilości kanałów które maja poszczególne urządzenia.
  Skoro mowa o wielkich budżetach to poproszę :
-dab 200zł
-tytanowy t41 około 700zł (alegro)
-korg nano  220zł (chociaż nie wiem poco tongue)
suma 1120zł big_smile
Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez slowik666 (2011-01-30 21:49:40)

17

Odp: Sterownik Dmx

Pomyśle o tym Chamsysie i Dab'ie.To wydaje się najbardziej racjonalne rozwiązanie.Dzięki za podpowiedź:)