61

Odp: Kabelkologia...

Metoda fajna, zastoswałem już ją wcześniej. Nie wiem czy moje kable DMX są tak skręcone, ale zawsze jak je rozplątuje i tak robi mi się jakaś pętla, mimo, że jest zwijany tą metodą. Z 10, 6 i 3 nie ma takiego problemu. Polecam ! smile

Polska Strona Programu FreeStyler
http://freestylerdmx.cba.pl
http://www.jwlight.pl

62

Odp: Kabelkologia...

Pani jakoś tak w drugą stronę się ten kabelek wywijał..


(Zedytowałem posta, mo mi kot zjadł zakończenie)

Ostatnio edytowany przez jacekplacek (2010-12-26 20:06:47)

Wszystko się da. Czasami tylko chwilowo niewiadomo jak to zrobić. :-)

63

Odp: Kabelkologia...

Cześć Panom. Wiem, że ten temat już był, ale został zamknięty więc wtrące go w kabelkologii. Moglibyście mi wyjaśnić co daje terminacja linii, mam na myśli co fizycznie się dzieje po zapięciu terminatora, czemu jest on taki ważny i czemu nie zakończona linia potrafi narobić tyle kłopotów.
pozdrawiam

64

Odp: Kabelkologia...

Jak poszukasz na forum co znaczy terminator smile zrozumiesz ze stosowanie go na kablach mikrofonowych jest błędem ..  przebadaj forum bo jestem po opłatku i nie pomogę Ci tego odszukać na ta chwile. smile

65

Odp: Kabelkologia...

jeszcze poszukam, ale wczoraj siedziałem na forum z godzinkę i trafiłem tylko na awanturę z midamsem, a raczej o midamsie ;p

66

Odp: Kabelkologia...

przeryfluj ten temat od 1 strony smile i znajdziesz odp.

67

Odp: Kabelkologia...

kajmar888 napisał/a:

jeszcze poszukam, ale wczoraj siedziałem na forum z godzinkę i trafiłem tylko na awanturę z midamsem, a raczej o midamsie ;p


Ale to był głupi okres wink

Teraz nie mam z tym problemu bo mam wszystko z najwyższej półki oraz co ważne w bardzo dobrym stanie.


Wesołych życzę i oby jak najmniej tych problemów...

68

Odp: Kabelkologia...

to dajesz kolego, co z fizycznego punktu widzenia daje terminator....wiesz przyczyna - skutek. czemu terminator być powinien. co daje zastosowanie rezystora!! smile?

69

Odp: Kabelkologia...

kajmar888 napisał/a:

to dajesz kolego, co z fizycznego punktu widzenia daje terminator....wiesz przyczyna - skutek. czemu terminator być powinien. co daje zastosowanie rezystora!! smile?


Nie używam tego więc się nie doszukiwałem informacji na ten temat.

Zapytaj tych co "wszystko wiedzą" na forum.

Ostatnio edytowany przez midams (2010-12-25 12:48:03)