31

Odp: Light Jockey

Witam
czy ktoś zna na tyle dobrze program Martin Light Jockey, aby nauczyć inną osobę obsługi tym programem ?
Oczywiście nie zadarmo.
Z góry wielkie dzieki.

32

Odp: Light Jockey

Program jest bardzo intuicyjny. Wszystkie najpotrzebniejsze funkcje widac na pierwszy rzut oka. Daj @ to przesle Ci krótką instrukcje na poczatek. Sam nieznam niektórych funkcji ale mogę Ci co nieco powiedziec.

33

Odp: Light Jockey

Koledzy przytrafiła mi sie straszna rzecz. W czwartek mam sztukę a nie mogę uruchomic konwertera z dab system ponieważ zgubiłem gdzieś płytkę z tymi ich bajerami. Mógłby mi ktoś pomóc i zamieścic gdzieś jej obraz albo przesłac na @ ?? Z góry dzięki.
fafruk@wp.pl

34

Odp: Light Jockey

Koledzy przytrafiła mi się straszna rzecz. W czwartek mam sztukę a nie mogę uruchomic konwertera z dab system ponieważ zgubiłem gdzieś płytkę z tymi ich bajerami. Mógłby mi ktoś pomóc i zamieścic gdzieś jej obraz albo przesłac na @ ?? Z góry dzięki.
fafruk@wp.pl

35

Odp: Light Jockey

Mam 6.2.11, USB driver'y, i LJ Managera.
Satysfakcjonuje Cię?
(wiem, że stare, ale dawno nie musiałem używać smile  )

Wszystko się da. Czasami tylko chwilowo niewiadomo jak to zrobić. :-)

36

Odp: Light Jockey

poszukuje znawcy Martin LJ do zaprogramowania kilku scen i podszkolenia mnie w tym programie. U mnie w klubie LUCID w Warszawie. tel: 510052921 lub email: tomasz.stec@lucidclub.pl

37

Odp: Light Jockey

davidmax napisał/a:

poszukuje znawcy Martin LJ do zaprogramowania kilku scen i podszkolenia mnie w tym programie.

A gdzie był ten LJ kupiony?
Nie ma w LTT organizowanych cyklicznych szkoleń z LJ, tak jak w przypadku grandMA i Vector, ale na życzenie są możliwe takie indywidualne szkolenia i pomoc w przypadku innych urządzeń.
Na stronie www.ltt.com.pl kliknąć na "Szkolenia" i pokaże się informacja co i jak, a na dole kogo trzeba pytać o indywidualne szkolenie.
Dodatkowo między BlueCity a Łopuszańską 20 daleko raczej nie jest.

38

Odp: Light Jockey

Witam
Pracuję w tym programie od 3 lat i znam go dobrze. Jak coś to służę pomocą. Kontakt do mnie to: 515-166-212 albo mailowo jchecinski@o2.pl

39

Odp: Light Jockey

Daj już spokój... wiemy że twój sprzęt jest profesionalny. Wystaw go na plasa lub jedz do frankfurtu... ją bym banowal takich osłow

40

Odp: Light Jockey

może przejdzie mu smile

41

Odp: Light Jockey

Raczej nie, inne forum też zaśmieca...

Polska Strona Programu FreeStyler
http://freestylerdmx.cba.pl
http://www.jwlight.pl