31

Odp: kto robi koncert Metalica 16.06.10

Szymon napisał/a:
midams napisał/a:

Open'er świeci Transcolor i po części TSE

Kolegow z TSE nie ma na Open'er.

Ooops to wtopiłem bo widziałem twarze z TSE

32

Odp: kto robi koncert Metalica 16.06.10

Generalnie ludzie nie są własnością żadnej firmy, dużo ludzi którzy przcują to tak naprawde wolni strzelcy.

33

Odp: kto robi koncert Metalica 16.06.10

znaczy może faktycznie źle się wyraziłem -koledzy może i są ale TSE nie daje tu światła -są inne firmy na "T" :-)

34

Odp: kto robi koncert Metalica 16.06.10

Na openerze światło dawał transcolor (main stage,world stage, tent stage), trias (red tent), flash lights (fashioner), craftman (young talent stage).
A co do metalic-ki to zdziwiło mnie użycie samych washy, sprzęt dawał transcolor, ale część VL3500 było z ATM-u.

Ostatnio edytowany przez Dawid (2010-07-06 20:24:36)

35

Odp: kto robi koncert Metalica 16.06.10

Dawid napisał/a:

Na openerze światło dawał transcolor (main stage,world stage, tent stage), trias (red tent), flash lights (fashioner), craftman (young talent stage).
A co do metalic-ki to zdziwiło mnie użycie samych washy, sprzęt dawał transcolor, ale część VL3500 było z ATM-u.


kwestia uzyskania światła jak z CP64

36

Odp: kto robi koncert Metalica 16.06.10

CP64?? co to?

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

37

Odp: kto robi koncert Metalica 16.06.10

KrzysztofKlak napisał/a:

CP64?? co to?

Ups pomyłka miałem na myśli żarówkę CP62,a napisałem o parówce wink

38

Odp: kto robi koncert Metalica 16.06.10

Dawid napisał/a:

A co do metalic-ki to zdziwiło mnie użycie samych washy

Vl 3500 Wash nie jest takim "typowym" wash-em -to bardzo mocna i ostra lampa. Jeśli zastosuje się tak jak na tym koncercie ostrą soczewkę to może ona być zarono lampą wash jak i beam.

Ostatnimi czasy generalnie jest popularne nie-używanie spot-ów, a jeśli już to raczej bez gobo lub z gobo nie-ostrym.