Temat: kto robi koncert Metalica 16.06.10

jak w temacie , + jakies stoły , jakie światła ,, ciekaw jestem tej produkcji , ktoś zna szczegóły???

2

Odp: kto robi koncert Metalica 16.06.10

Zobacz na stronie Transcolor.

3

Odp: kto robi koncert Metalica 16.06.10

tylko koncert w warszawie to nie tylko metalica , ale tez slayer , anthrax i BeHemoth smile jest to festiwal a nie pojedynczy koncert ..... ale pewnie i tak transcolor.....

4

Odp: kto robi koncert Metalica 16.06.10

bart_krk napisał/a:

tylko koncert w warszawie to nie tylko metalica , ale tez slayer , anthrax i BeHemoth smile jest to festiwal a nie pojedynczy koncert ..... ale pewnie i tak transcolor.....


Koncerty w europie ogarnia Transcolor. Ale ten festival to część trasy Metallici

5

Odp: kto robi koncert Metalica 16.06.10

nie znam szczegółów koncertu w wawie ale jak zobaczyłem koncert w Budapeszcie gdzie Transcolor dawał graty to byłem zażenowany

HANS - DZIKUS - jeden i ten sam człowiek :)

6

Odp: kto robi koncert Metalica 16.06.10

Dlaczego?

7

Odp: kto robi koncert Metalica 16.06.10

Kwestia budżetu i wyboru świetlika.

Oby w W-wie było z tym pierwszym lepiej


Tego użyli w Budapeszcie: 84 x Vari*Lite Vl 3500 Wash, 48 x Vari*Lite Vl 3000 Wash, 32 x Martin Atomic 3000 / color, 24 x Molefay 4DWE, 7 x JTE Pixel Par 90, 4 x RJ Ivanhoe, 2 x RJ Cyrano, 1 x grandMA Full Size


oraz taki sam zestawik pracował w Zagrzebiu

Ostatnio edytowany przez midams (2010-05-24 20:26:35)

8

Odp: kto robi koncert Metalica 16.06.10

Patrząc na budapeszt to na 1 miejscu multimedia, pirotechnika, światło. Ale z tego co widzę to nie nasi byli reżyserami

9

Odp: kto robi koncert Metalica 16.06.10

midams napisał/a:

Kwestia budżetu i wyboru świetlika.

Oby w W-wie było z tym pierwszym lepiej


Tego użyli w Budapeszcie: 84 x Vari*Lite Vl 3500 Wash, 48 x Vari*Lite Vl 3000 Wash, 32 x Martin Atomic 3000 / color, 24 x Molefay 4DWE, 7 x JTE Pixel Par 90, 4 x RJ Ivanhoe, 2 x RJ Cyrano, 1 x grandMA Full Size


oraz taki sam zestawik pracował w Zagrzebiu

MIdas w Warszawie będzie dokładnie tak samo, w przypadku dużych tras zestaw oświetlenia jak i realizator się nie zmieniają.

10

Odp: kto robi koncert Metalica 16.06.10

vandj napisał/a:

Patrząc na budapeszt to na 1 miejscu multimedia, pirotechnika, światło. Ale z tego co widzę to nie nasi byli reżyserami


nie byli ale mówiąc o wrażeniach to nie było rewelacji


kiju napisał/a:
midams napisał/a:

Kwestia budżetu i wyboru świetlika.

Oby w W-wie było z tym pierwszym lepiej


Tego użyli w Budapeszcie: 84 x Vari*Lite Vl 3500 Wash, 48 x Vari*Lite Vl 3000 Wash, 32 x Martin Atomic 3000 / color, 24 x Molefay 4DWE, 7 x JTE Pixel Par 90, 4 x RJ Ivanhoe, 2 x RJ Cyrano, 1 x grandMA Full Size


oraz taki sam zestawik pracował w Zagrzebiu

MIdas w Warszawie będzie dokładnie tak samo, w przypadku dużych tras zestaw oświetlenia jak i realizator się nie zmieniają.


Tak tak Bartku ale chodziło mi o to ze to wybór świetlika danych urządzeń.

W naszym kraju jest wielu którzy potrafią wsztukować coś z niczego bądź z czegoś coś pięknego.

A ten świetlik ma już coś fajnego do tworzenia ale każdy z nas ma swój punkt widzenia i być może inaczej by to zrealizował.

Przepraszam bo niezrozumiale napisałem smile

Ostatnio edytowany przez midams (2010-05-24 21:05:30)

11

Odp: kto robi koncert Metalica 16.06.10

No koledzy ja pamiętam jak byłem na Stingu 130 MAC 2000 i 140 MAC 2000 wash.  Szczerze po trzecim utworze wiedziałem jak będą wyglądały kolejne.

Koncert Metalica widziałem w necie i też jakoś mnie nie rzucił na kolana...

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

12

Odp: kto robi koncert Metalica 16.06.10

krzyzak napisał/a:

No koledzy ja pamiętam jak byłem na Stingu 130 MAC 2000 i 140 MAC 2000 wash.  Szczerze po trzecim utworze wiedziałem jak będą wyglądały kolejne.

Koncert Metalica widziałem w necie i też jakoś mnie nie rzucił na kolana...


To ładna sumka tych MACzków,a ten ma troszkę Atomiców i blinderów do szaleństwa.

13

Odp: kto robi koncert Metalica 16.06.10

Tak naprawdę ludzie z innych krajów jak wpadają do polski życzą sobie huk jeden wie co a i tak 1/2 działa reszty opanować nie mogą. Zagraniczni klienci są zdziwieni ze w Polsce jest tyle urządzeń i takich znanych marek.

Wracając do "metalci" Scena nie należy do małych (to mobilna Europodium - ta alphastage największa     - tu widać charakterystyczne stożki na końcach konstrukcji u dołu http://www.youtube.com/watch?v=664Pcv2g9GE ) smile  przewagę daje jej ekran na horyzoncie - i chyba było takie założenie show designera tongue

przykład w dobrej jakości :
http://www.youtube.com/watch?v=nRoisZFPnXE

od 3:30 widać jak padają pixele w diodzie - chyba ktoś ja podkręcił bo padły od jasnego światła.

Ostatnio edytowany przez vandj (2010-05-25 09:14:13)

14

Odp: kto robi koncert Metalica 16.06.10

na tym pierwszym filmie , głowa na froncie sceny na glebie to raczej nie varilite , raczej martin , a na liście sprzętu nie ma ich , może ktoś przyszedł i prywatnie od siebie je postawił bo światła było mało smile:)

co do samej realizacji  hmmmm oglądałem kilka tych filmików i szału ni ma , ale cóż może taka koncepcja , choć zza granicą dużo osób tak świeci , taka szkoła

15

Odp: kto robi koncert Metalica 16.06.10

TraCol ma napisane jak by tylko wymieniali swój sprzęt . Mozę ktoś dosprzęcił widowisko.

Ostatnio edytowany przez vandj (2010-05-25 11:35:57)