16

Odp: szkolenia na grandMA

Pochwal się postępami i odkryciami smile

17

Odp: szkolenia na grandMA

w weekend pracowalem i nie bardzo mialem kiedy to ogarnac, ale jak cos wykombinuje to dam znac big_smile

Ostatnio edytowany przez DOMINIK (2009-06-02 12:55:12)

18

Odp: szkolenia na grandMA

LTT zajmuje się jeszcze organizacją szkoleń czy temat upadł? Na stronie nie znalazłem żadnych aktualnych informacji a chętnie bym skorzystał. Opisane tam szkolenie z podstaw DMX wydaje się sensownym pomysłem i jestem zdecydowany poświęcić na to czas i fundusze. Także popyt jest, pytanie co z podażą?

19

Odp: szkolenia na grandMA

Nic nie upadło.
To nie jest tak że z góry są założone terminy i tematy szkoleń.
Dobrze jest zgłosić chęć uczestnictwa ogólnie - z takich zgłoszeń i zapytań wiadomo że są potencjalni chętni i jest sens planować termin szkolenia, rejestracje itd.
Jak są zgłaszane zapotrzebowania i okaże się że zebrało się potencjalnych chętnych do szkoleń, to szkolenia są planowane, ogłaszane, zbierane zgłoszenia itd.
Jak jest duża potrzeba, to odpowiednie szkolenia są częściej powtarzane.

Dopiero kończy się sezon urlopów, podczas którego chętnych praktycznie nie ma wink

20

Odp: szkolenia na grandMA

Rozumiem, jak na razie przesłałem maila pod wskazany na stronie adres.
Jak coś się urodzi wchodzę w to na 99,9%.

Lato sezonem urlopów w branży estradowej? Dobre:D

21

Odp: szkolenia na grandMA

mack napisał/a:

Lato sezonem urlopów w branży estradowej? Dobre:D

Nie napisałem że to branża estradowa ma urlop, ale że podczas sezonu urlopowego nie ma chętnych.
Swoją drogą to jest tak, że rental ma maksymalne załadowanie koncertami, a takie teatry/opery to mają właśnie przerwy.
Bardzo różne sytuacje, ale rezultat ten sam - praktycznie nikt nie ma czasu tongue