Temat: Robe BMFL

Czy ktoś  z Was próbował ustawiać żarówkę? czy możliwe jest zrobienie zadowalająco równej plamy? w porównaniu do VL3500 ustawianie żarówki jest dla mnie wyzwaniem;)

2

Odp: Robe BMFL

Ustawienie czegokolwiek jak vl3500 będzie wyzwaniem. Ta lampa po odpaleniu od razu jest... wink

3

Odp: Robe BMFL

podłączyć, odpalić, i od razu jest. hotspot na środku i ciemno po bokach. dzieci po dzieciach, broń boże ognia. będzie pan zadowolony

4

Odp: Robe BMFL

Pisałem o VL - odpalasz i jest.  Delikatna korekta i następna .. Następna następna... Po robocie wink
A reszta urządzeń ? Cieżko nawet CP potrafi spierd....

5

Odp: Robe BMFL

mikolaj napisał/a:

Czy ktoś  z Was próbował ustawiać żarówkę? czy możliwe jest zrobienie zadowalająco równej plamy? w porównaniu do VL3500 ustawianie żarówki jest dla mnie wyzwaniem;)


A jaki jest problem z adjustacją?

Są trzy śruby praktycznie jak w każdym urządzeniu. Przy dobrze ustawionej lampie po wymianie wystarczy delikatna korekta

Wchodzisz w SERIVICE--->ADJUST LAMP

I regulujesz smile

Ostatnio edytowany przez GrzegorzPro (2016-04-13 12:28:52)

Post's attachments

BMFL.png
BMFL.png 12.82 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

6

Odp: Robe BMFL

to zrób równą plamę. odległość ok 14m, na środku 4800 lux, po bokach 1700/1800 lux. to najrówniejsza plama jaką udało się ustawić. przy zoomie 126 z tego co pamiętam. być może ja czegoś nie potrafię, albo nie rozumiem. a być może nikt nie przywiązuje uwagi do adjustowania żarówek.  na pewno nie działa to nawet w połowie tak dobrze jak w VL3500, mimo że moc jest imponująca.

Ostatnio edytowany przez mikolaj (2016-04-13 16:46:36)

7

Odp: Robe BMFL

odświeżam temat bo słyszałem wieści że mają być dostępne inne (poprawione?) odbłyśniki do BMFL. czy ktoś słyszał coś na ten temat?