31

Odp: Eurowizja

KacperP napisał/a:
Mateusz napisał/a:

Denerwuje mnie "kościół wyznawców grandmy"

Mateusz napisał/a:

Nigdy nie powiedziałem że Ty i Twoi klienci to kościół grandmy.

neutral

Nie rozumiesz... Nie określiłem konkretnie Was, tylko ogólnie ludzi, którzy nie widzą świata poza Grandmą

32

Odp: Eurowizja

Mateusz napisał/a:

Nie rozumiesz... Nie określiłem konkretnie Was, tylko ogólnie ludzi, którzy nie widzą świata poza Grandmą

Faktycznie roll

Mateusz napisał/a:

[...]Kacper, przyjmij, że grandma i elo to nie wszystko[...]

http://www.forum-oswietlenia.pl/viewtop … 687#p20687
wink

A teraz przejrzę jeszcze raz ewangelię "Release Notes 2.9.115" o tym co nadchodzi w sofcie 3.0 big_smile

Ostatnio edytowany przez KacperP (2014-05-13 14:59:57)

33

Odp: Eurowizja

KacperP napisał/a:
Mateusz napisał/a:

Nie rozumiesz... Nie określiłem konkretnie Was, tylko ogólnie ludzi, którzy nie widzą świata poza Grandmą

Faktycznie roll

Mateusz napisał/a:

[...]Kacper, przyjmij, że grandma i elo to nie wszystko[...]

http://www.forum-oswietlenia.pl/viewtop … 687#p20687
wink

A teraz przejrzę jeszcze raz ewangelię "Release Notes 2.9.115" o tym co nadchodzi w sofcie 3.0 big_smile

W sumie to trochę się pogubiliśmy: chodziło mi o to, że nie nazywam konkretnie i tylko Ciebię wyznawcą "teorii grandmowej" big_smile

Nie ma sensu zaśmiecać tematu o orłowizji, bardzo chętnie pogadam prywatnie smile

34

Odp: Eurowizja

Patent ze szkłem jako ekranem!!! mistrzostwo, tylko czekać kiedy agencje eventowe "wpadną" na ten pomysł wink

35

Odp: Eurowizja

Patent ze szkłem jako ekranem!!! mistrzostwo, tylko czekać kiedy agencje eventowe "wpadną" na ten pomysł wink

36

Odp: Eurowizja

Wie ktoś jak działa ten wynalazek ("plexi" do projekcji na kostkowym tle) ? Oprócz tego że przy zasilaniu staje się przeźroczyste.

37

Odp: Eurowizja

no właśnie to chyba cały pic. jest prąd jest transparentne, nie ma prądu, staje się mleczne

38

Odp: Eurowizja

To to samo co szyby przyciemniane elektrycznie