16

Odp: Jaki sterownik do 50000zł

Michał napisał/a:

Na scenę teatralną Congo jr. jest optymalne.

Zogdzę się z Michałem, do conga jr. możesz sobie dopchać submastery i jesteś w stanie mieć wszystkie lampy pod palcem, co do obsługi to chyba ktoś nieumiejętny ci to pokazywał. Miałem trochę doczynienia z tą konsoletą, a jej funkcje pokazała mi Ada żona Michała, oni są chyba specjalistami od Congo smile

17

Odp: Jaki sterownik do 50000zł

Potrzebuje jakis namiar do kolegów z PS Teatr? jakiegos facebooka maila gg telefon? Chce kupić sterownik oświetleniowy i mam nadzieje, że mi pomogą

18

Odp: Jaki sterownik do 50000zł

http://www.teatr.com.pl/kontakt.htm  nada się? tongue

19

Odp: Jaki sterownik do 50000zł

Nie dość że offtop to jeszcze leniuszek!

Michał Bystrzycki
--------------------

20

Odp: Jaki sterownik do 50000zł

No to akurat mam. Ale myslalem ze moze prywatnie bo teraz swieta ida a chcialbym jeszcze kilka informacji przed swietami zaczerpnac

21

Odp: Jaki sterownik do 50000zł

ek Jeśli chcesz stół do teatru to ETC model Ion + wing. Mała i funkcjonalna na dodatek jak się postarasz i ładnie poprosisz w Prolight to jeszcze dostaniesz z polskim menu. A odnośnie Congo to najpierw trzeba było nauczyć się obsługi a nie pisać że jest to masakryczny stół. Gdyby faktycznie był tak masakryczny jak piszesz to nie używaliby go w co drugim teatrze smile

22

Odp: Jaki sterownik do 50000zł

Lj_Seba napisał/a:

A odnośnie Congo to najpierw trzeba było nauczyć się obsługi a nie pisać że jest to masakryczny stół. Gdyby faktycznie był tak masakryczny jak piszesz to nie używaliby go w co drugim teatrze smile


Może to wina nazwy...  co do congo On PC, manual, konwerter i klepać show w magazynie lub zaciszu domowym ..

Ostatnio edytowany przez vandj (2012-12-24 09:28:43)

23

Odp: Jaki sterownik do 50000zł

Budwajzer napisał/a:

Chamsys do teatru dobry dowcip !!!!!!!!!!!!!!
smile:):):):):):):):):):):):):):):):):)

W Łodzi w Teatrze Muzycznym widziałem. Wersja z dodatkowymi wingami. Nikt nie narzekał.

24

Odp: Jaki sterownik do 50000zł

Lj_Seba napisał/a:

Gdyby faktycznie był tak masakryczny jak piszesz to nie używaliby go w co drugim teatrze

Jakieś źródło statystyki występowania? smile

25

Odp: Jaki sterownik do 50000zł

KacperP napisał/a:
Lj_Seba napisał/a:

Gdyby faktycznie był tak masakryczny jak piszesz to nie używaliby go w co drugim teatrze

Jakieś źródło statystyki występowania? smile

Na 8 profesjonalnych tetrów w krakowie i jedną operę, w pięciu teatrach Congo, w jednym ChamSys, w jednym Spark, w jednym Vector. W Operze Vector, ale tylko dlatego że został tam na siłę wepchnięty użytkownikowi, który defacto bardzo świadomie zabiegał o Congo.

Michał Bystrzycki
--------------------

26

Odp: Jaki sterownik do 50000zł

dodo napisał/a:
Budwajzer napisał/a:

Chamsys do teatru dobry dowcip !!!!!!!!!!!!!!
smile:):):):):):):):):):):):):):):):):)

W Łodzi w Teatrze Muzycznym widziałem. Wersja z dodatkowymi wingami. Nikt nie narzekał.

ja widziałem w teatrze Alfę. Rożne rzeczy ludzie mają.

Michał Bystrzycki
--------------------

27

Odp: Jaki sterownik do 50000zł

To pewnie też kwestia tego jak długo dana marka/model funkcjonuje na rynku i jaką ma opinię.

28

Odp: Jaki sterownik do 50000zł

i kto wygrywa przetarg na robienie instalacji w obiekcie wink

29

Odp: Jaki sterownik do 50000zł

A jaki problem aby używać Chamsysa w przedstawieniach teatralnych? Czy ktoś z wypowiadających się w tej materii posiedział przy stole i stwierdził, że się nie nadaje, bo nie rozumiem trochę wypowiedzi.
Aby była jasność nie twierdzę, że Chamsys jest lepszy do teatru niż Congo bo nie znam Congo, a poza tym główne pytanie w temacie dotyczy stołu oświetleniowego do 50 tyś. złotych.

30

Odp: Jaki sterownik do 50000zł

duży problem zwłaszcza przy ruchach w ciemności
stół się zawiesza i odmawia współpracy ogólnie niezbyt fajnie
zależy jeszcze kto co robi w tym teatrze