16

Odp: ZSŁ Kino Kijów

Hehe smile

17

Odp: ZSŁ Kino Kijów

aha i nie wazne czym i jak ,wazne ze to sie lubi -SWIECIC.i jakies docinki za te foto(co prawda nie sa szalowe ,ale pokazuja ze kolega lubi co robi) mnie np. drażnią.

18

Odp: ZSŁ Kino Kijów

Ci z Krakowa zawsze tacy?

Michał Bystrzycki
--------------------

19

Odp: ZSŁ Kino Kijów

O czym panowie tu piszecie ? Chłopak zrobił sztukę, opisał to co zrobił. Lubi świecić, więc świeci. Nie każdy musi zaczynać od 30 x sharpy. Nie wszystkie firmy mają taki sprzęt. Osobiście też bym więcej nie targał, może go budżet ograniczał ? A może uznał, że tyle wystarczy ? Mi osobiście się podoba to, że pokazał fotki, opisał sprzęt. Gratuluje, fajny post smile Oby takowych więcej ;-)

20

Odp: ZSŁ Kino Kijów

MateuszJ napisał/a:

. Użyty sprzęt: 4 Led Bary Flash Butryma Fl 642? albo 624 (nie pamiętam w tym momencie)


Robiłeś realizację, a "nie pamiętasz" jakie graty tam świeciły ?
Jechałeś na zlecenie, zabierając z magazynu: "To, to i to, to nie bo się nie przyda, o i jeszcze 4 sztuki tego, bo ładne" ?
Wydaje mi się, że nawet jak ktoś ma w firmie 300 głów, to i tak dalej pamięta modele sprzętu, na którym pracuje.
A Tu proszę, kilka PARów, 4 oświetlacze, led bary, 1 blinder.
Masz na stanie Alpha Beamy, jednak w tej realizacji miejsca dla nich zabrakło ?

Sterowanie HQ Power'em, na dodatek pożyczonym. Musiało być grubo big_smile

Elektroda... tam zrobisz furorę taką realizacją, nie tutaj neutral


Rejestrowałem się na tym forum, bo wiedziałem że jest ono naprawdę w rękach specjalistów, gdzie głównymi użytkownikami są ludzie którzy na niejednej scenie niejeden festiwal/koncert świecili, albo wieszali graty. I nie było to w MDK.
Obserwuję tematy, bo można się wiele dowiedzieć, porównać jak to robią inni, jednocześnie nie odzywając się, jeżeli nie mam o danym temacie pojęcia.

A teraz widzę, jak wkraczają specjaliści...
Jeszcze trochę i jakiś dzieciak zapyta, jak ma podłączyć PARa ledowego bo sobie kupili jednego na dicho w gimnazjum, a nie wiedzą jak zrobić żeby zaświecił.

Ostatnio edytowany przez artis-sound (2012-11-28 23:08:41)

21

Odp: ZSŁ Kino Kijów

JML i kolega jest z Krakowa, coś mi to mówi hmm smile Na pewnym forum o tematyce estradowej jakiś czas temu "królował" użytkownik o nicku emman i był otagowany również podobnym avatarem jeśli mnie pamięć nie zawodzi... Kto czasem przegląda inne fora może będzie wiedział co mam na myśli wink

Ostatnio edytowany przez radek177 (2012-11-28 23:24:01)

22

Odp: ZSŁ Kino Kijów

Elektroda... tam zrobisz furorę taką realizacją, nie tutaj

Amen.

23

Odp: ZSŁ Kino Kijów

? Mam ci podać specyfikacje każdegu rzadzenia? Chlopie jak napisałem to była sztuka prywatna a hq był pozyczony bo swojego avo titana mobile musiałem oddać do poprawki latającego fadera...  i co to jest ememan ? To jest drugie moje forum w życiu,oprócz elektrody. To była mała skromna sztuka na luzie, Nie rozumiem twojego pytania o beamy, mam rozumieć że Nie wolno mieć beamow i ledbarow?  Miałem okazję tanio wziąć to dlaczego miałem Nie brać, a to, że Nie mam innych zdjęć to już Nie moja wina... Nie wiem, może jesteś lepszy ode mnie ale i ty Nie wiesz co ja potrafię więc Nie oceniaj książki po okładce. Dobrego swietlikiem Nie cechuje ilość głów ale znajomość stołów i doświadczenie które zdobywa się Nie tylko na festiwalach... Myślę że o tym wiesz, ale może Nie jesteś tego świadomy. Zarejestrowalem się na tym forum żeby min. Dowiedzieć się więcej jak i również podzielić się wiedzą i doświadczeniem. Widzę że zupełnie inaczej to odebrales.

24

Odp: ZSŁ Kino Kijów

Na tych led barach pracowałem wtedy od tygodnia i Nie pamietam nadal ich modelu ..

25

Odp: ZSŁ Kino Kijów

Dziękuje za konstruktywne komentarze, temat zamykam bo jeszcze chwila i zaczniecie do siebie strzelać.

Michał Bystrzycki
--------------------