Temat: ZSŁ Kino Kijów

Impreza dla ZSŁ, w kinie Kijów. Użyty sprzęt: 4 Led Bary Flash Butryma Fl 642? albo 624 (nie pamiętam w tym momencie), pary ledowe po bokach sceny  (nie widoczne na zdjęciach - konkretnie Varytec), Pary 300w Showtec;a na froncie a raczej na boku + 2 naświetlacze , oraz jeden blinders centralnie za perkusistą, akcentujący momentami stopę w jednym z kawałków, Led Bary otulały zespoły od tyłu. Bez dymu z powodu niemożności dezaktywowania czujników dymu (pdobno na ten rodzaj nie reagują, ale wolę nie sprowadzać brygady JRG. Sterowanie pożyczonym HQ powerem (mimo wszystko powiem, że działał w miarę, polecam ze względu na 12 faderów pod efekty, porównując do pearl tigera, gdzie jest ich.. 10.

Post's attachments

JMLs1.jpg
JMLs1.jpg 54.82 kb, 7 downloads since 2012-11-27 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

2

Odp: ZSŁ Kino Kijów

Jeszcze jedno zdjęcie.

Post's attachments

JMLs2.jpg 42.29 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

3

Odp: ZSŁ Kino Kijów

Aha! dodam jeszcze czas na rozłorzenie : 30 minut w dwie osoby więc nie ma się co dziwić, że mało sprzętu, choć jak teraz się zastanawiam, to dwa alpha beamy 300 mogły stanąć po bokach sceny, za występującymi, ale z drugiej strony... wolę nie ryzykować brakiem czasu, którego i tak nie mam.

4

Odp: ZSŁ Kino Kijów

Nie wiem, czy z tych beamów miałbyś duży pożytek bez dymu...

5

Odp: ZSŁ Kino Kijów

MateuszJ napisał/a:

Impreza dla ZSŁ, w kinie Kijów. Użyty sprzęt: 4 Led Bary Flash Butryma Fl 642? albo 624 (nie pamiętam w tym momencie), pary ledowe po bokach sceny  (nie widoczne na zdjęciach - konkretnie Varytec), Pary 300w Showtec;a na froncie a raczej na boku + 2 naświetlacze , oraz jeden blinders centralnie za perkusistą, akcentujący momentami stopę w jednym z kawałków, Led Bary otulały zespoły od tyłu. Bez dymu z powodu niemożności dezaktywowania czujników dymu (pdobno na ten rodzaj nie reagują, ale wolę nie sprowadzać brygady JRG. Sterowanie pożyczonym HQ powerem (mimo wszystko powiem, że działał w miarę, polecam ze względu na 12 faderów pod efekty, porównując do pearl tigera, gdzie jest ich.. 10.


Co za post. Najlepszy chyba jaki kiedykolwiek na tym forum został umieszczony.


Będę cytował od teraz ,działał w miarę, polecam,

Ostatnio edytowany przez KrzysztofKlak (2012-11-28 12:27:55)

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

6

Odp: ZSŁ Kino Kijów

Lepszy był "brzeszczot mode"...

7

Odp: ZSŁ Kino Kijów

Cóż, większe realizacje odbywały się na jasełkach w przedszkolu

8

Odp: ZSŁ Kino Kijów

KrzysztofKlak napisał/a:
MateuszJ napisał/a:

Impreza dla ZSŁ, w kinie Kijów. Użyty sprzęt: 4 Led Bary Flash Butryma Fl 642? albo 624 (nie pamiętam w tym momencie), pary ledowe po bokach sceny  (nie widoczne na zdjęciach - konkretnie Varytec), Pary 300w Showtec;a na froncie a raczej na boku + 2 naświetlacze , oraz jeden blinders centralnie za perkusistą, akcentujący momentami stopę w jednym z kawałków, Led Bary otulały zespoły od tyłu. Bez dymu z powodu niemożności dezaktywowania czujników dymu (pdobno na ten rodzaj nie reagują, ale wolę nie sprowadzać brygady JRG. Sterowanie pożyczonym HQ powerem (mimo wszystko powiem, że działał w miarę, polecam ze względu na 12 faderów pod efekty, porównując do pearl tigera, gdzie jest ich.. 10.


Co za post. Najlepszy chyba jaki kiedykolwiek na tym forum został umieszczony.

Będę cytował od teraz ,działał w miarę, polecam,

             


Kolego polonisto w miarę to prosty związek frazeologiczny powszechnie używany w slownictwie potocznym, Widzę że odezwał się profesjonalista, a więc ja też robię riderowych wykonawców na openerach i uważam że jesteś typowym swietlikiem gwiazdką jakich znam Nie mało, natomiast inny komentarz że większe sztuki były na jaselkach w przedszkolu jest prostu Nie na miejscu... po jaką cholerę miałem targac beamy i spoty, jak impreza trwała 1 godzinę a zespół zajmował 1/5 sceny. Uważam że to byłby wspaniały przykład przerostu formy nad treścią.

Ostatnio edytowany przez Mateusz (2012-11-28 15:38:10)

9

Odp: ZSŁ Kino Kijów

Akurat spoty mogłeś wziąć i zrobić eleganckie struktury na ekranie/horyzoncie na plecach sceny wink

10

Odp: ZSŁ Kino Kijów

Tu masz rację, chociaż nie wiem, czy zdążył bym ze wszystkim. Zobaczę za rok wink w każdym razie miałem wziąć sunstripy i zrobić na przemian bar-sun-bar-sun-bar-sun-bar-sun, ale nie było ich gdzie podwiesić, bo wszystkie statywy pożyczyłem.

11

Odp: ZSŁ Kino Kijów

CZYTAM I CZYTAM i nie wiem o co chodzi to jest reklama twojej firmy czy akurat tej realizacji??
ACZKOLWIEK NIE WIEM MOŻE INNI KOLEDZY CIĘ POCHWALĄ ZA REALIZACJĘ POZOSTAWIAM TO IM DO OCENY

12

Odp: ZSŁ Kino Kijów

? Kolego JML to nie nazwa firmy, bo takowa nie istnieje, a to była realizacja prywatna przy sprzęcie wypożyczonym z firmy w której ja pracuję,  Przepraszam ale kurde... Reklama to min podanie jakiegokolwiek kontaktu, namiaru na firmę, żeby można było się z nią skontaktować A JA W SWOIM PROFILU I POŚCIE NIE MAM NAWET PODANEGO MAILA, człowieku pomyśl... po drugie miałbym robić reklamę usług oświetlenia na forum DLA REALIZATORÓW? miałbym się konkurencji reklamować?!?!? Proszę o przemyślane odpowiedzi, a poza tym cytując Ciebie jak ktokolwiek mam mnie ocenić za realizacje na podstawie dwóch zdjęć, przy czym na jednym światła są częściowo zasłonięte, a na drugim jest połowa sceny? Istne Nabijanie postów. Poza samą treścią merytoryczną, naukowcy stwierdzili, że osoby piszące całe zdania WIELKIMI LITERAMI, lub stawiające więcej niż 2 wykrzykniki mają zaburzenia osobowości...

13

Odp: ZSŁ Kino Kijów

Przepraszam MateuszJ JML Classic light innovation technology, wszystkie Twoje 3 pierwsze posty zasługują na gratulacje, które serdecznie składam.

Pozbądź się tylko pseudo gwiezdnych kompleksów.

Powodzenia

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

14

Odp: ZSŁ Kino Kijów

smile Wiedziałem że tak zareagujesz, bo oczywiście komuś kto myśli że jest "nie wiadomo kim" nie przyjdzie na myśl, żeby zatrzymać to dla siebie...

MateuszJ JML Classic light innovation technology

JML to zespół ludzi zajmujących się oceną, recenzją itp. nowych produktów firmy takich jak flash-butrym, martin, JB lighting, Avo, Showtec, Clay Pack czyli wiodących producentów branży efektowej, nie jest to żadna firma oświetleniowa wbrew pozorom, nie jest to nawet polski zespół, nic typu EiS... od początku krytykujesz wszystkie posty.. Pozdrawiam i przypominam, że jeżeli temat się nie podoba to zawsze można go odsubskrybować i nie oglądać smile

15

Odp: ZSŁ Kino Kijów

a ja lubie swiecic w przedszkolach jasełka....