31

Odp: Avolites Titan Mobile

robeq napisał/a:

EDIT Zgłupiałem....odpisałem na posta którego już nie ma....? Zostawiam bo może się jeszcze pojawi big_smile

Domyśliłem się po kilku chwilach że odpowiedź zupełnie pominie oprogramowanie wink

32

Odp: Avolites Titan Mobile

Apropos oprogramowania ciekawe jakie ma wymagania, a dokładniej rozdzielczość ekrany aby się cały pokazał... onPC2 potrafi się nie zmieścić  na całym ekranie big_smile

Do you speak English?
Yes, I don't

33

Odp: Avolites Titan Mobile

gma 1/2 mozna śmiało wykorzystywać do programowania całego show .. tylko i wyłącznie od Ciebie zależy jak sobie przygotujesz program do pracy z grandma/grandma3D .... wiadomo kilka rzeczy poprawiasz na miejscu ale caly pomysł zostaje ,, o ile go masz smile

Ostatnio edytowany przez bart_krk (2011-04-24 23:35:40)

34

Odp: Avolites Titan Mobile

bart_krk napisał/a:

o ile go masz smile

heheh dobre dobre smile

35

Odp: Avolites Titan Mobile

robeq napisał/a:

Apropos oprogramowania ciekawe jakie ma wymagania, a dokładniej rozdzielczość ekrany aby się cały pokazał... onPC2 potrafi się nie zmieścić  na całym ekranie big_smile

Specyfikacje są na stronie MA Lighting do ściągnięcia w postaci pdf-a.
[Support] -> "Hardware specifications....".
Co do rozdzielczości to okna ekranów głównych mają 1280x800. Na laptopie z 1366x768 będzie trochę ciasno, ale da radę. Chyba trzeba wtedy dać sobie spokój z trybem multiscreen.

bart_krk napisał/a:

gma 1/2 mozna śmiało wykorzystywać do programowania całego show .. tylko i wyłącznie od Ciebie zależy jak sobie przygotujesz program do pracy z grandma/grandma3D .... wiadomo kilka rzeczy poprawiasz na miejscu ale caly pomysł zostaje ,, o ile go masz smile

Chyba że człowiek dojdzie do wniosku, że może sobie poradzić jednym show do wszystkiego. smile
Jak napisze sobie operator zestaw efektów, presetów, matricks, a na dodatek napisze makra które na zawołanie piszą wszystkie potrzebne efekty, presety, matricksy, chasery i inne sekwencje to daje z tym radę w 99% przypadków rzucenia się na żywioł.

36

Odp: Avolites Titan Mobile

Oj, ja bym tam Titana nie polecił, po pierwsze działa na zasadzie połączenia z laptopem, co na poważnych sztukach jest ryzykowne (windows, jak to windows lubi się zawieszać), a na live'ie nie ma czasu na restart softu. Po drugie mało faderów, w porównaniu do pearl tigera, który ma świetną rolkę, oraz górne fadery urządzeń wypada dosyć kiepsko, jeżeli nie masz dotykowego ekranu w laptopie, to trzeba się myszą namachać, jeżeli chcę podpisać blindersy, to na modzie 2 muszę zająć jeden z faderów, koleny biorę tilt, pan, kolory i inne efekty, A GDZIE PODPISZĘ PC, albo SPOTY, nie mówiąc już o większej ilości urządzeń, jak sunstripy, czy scratche, albo choćby Pary puszeczki. Bez ... sadzonych, żebym zap...rowadził zamęt kręcąc jak opętany kółeczkiem, dimując front. Polecam dla didżejów, mających mało zróżnicowany sprzęt, jak skanery i maki250. Dla przykładu na małej imprezie w Kinie Kijów w krk, miałem małą imprezę dla ZSŁ, wtedy użyłem tylko 4 led barów Flasha na tył (tło), jednego blindersa za perkusistą, akcentującego wybijanie rytmu stopą, 2 pary 56 na front, 2 naświetlacze też na froncie i 2 pary 56 ledowe po bokach sceny, podświetlające dosłownie podłogę, mam 10 faderów do efektów, na 5-6 których zrobię led BARY, 4 na 4ro kanałowy dimmer (przypominam, że titan nie ma faderów urządzeń, a potrzebuję mieć szybki, płynny dimm, i nie ma już miejsca na pary ledowe... skończyło na tym, że wziąłem 24 kanałowy sterownik DMX (bardzo intelientny), który ma 24 fadery, z czego 12 na efekty, a 12 na np kolory w urządzeniu... oczywiście wiem że mogłem zrobić efekty do led barów na laptopie i zapisać w panelu "skrótowych kwadracików efektów", ale jak wcześniej wspomniełem potrzebuję PŁYnny dimm, oraz nie mam dotykowego ekranu, więc nie jest to szybkie rozwiązanie. Co innego, gdy mamy całą scenę tych samych urządzeń np. JB A7, to wtedy sterownik jest w sam raz. JML

Ostatnio edytowany przez Mateusz (2012-11-13 15:43:49)