1

Temat: Avolites Titan Mobile

Czy ktoś może wie coś o tej konsoli?
Weszła już do sprzedaży, miał ktoś z nią do czynienia?
Jakaś cena jest Wam może znana? Tak przeglądam sobie internet i za dużo znaleźć nie mogę. 

http://www.youtube.com/watch?v=g396yXnNH9w
http://www.youtube.com/watch?v=h3IMdoNM … re=related

Do you speak English?
Yes, I don't

2

Odp: Avolites Titan Mobile

http://www.10outof10.co.uk/acatalog/Avolite___New_.html

ok 9000zł za winga

3

Odp: Avolites Titan Mobile

Widzialem, bawilem sie, calkiem fajne rozwiazanie, napewno stanowi duza konkurecje w nizszym range`u cenowym.

4

Odp: Avolites Titan Mobile

No właśnie szukam czegoś w miarę taniego,mobilnego z konkretnymi możliwościami i zainteresował mnie ten Avolites.
Oprogramowanie dostaje się z Wingiem czy trzeba dokupić osobno?

Do you speak English?
Yes, I don't

5

Odp: Avolites Titan Mobile

Ze strony avo można pobrać

6

Odp: Avolites Titan Mobile

tylko jest potrzebny klucz...inaczej się nie uruchomi...albo po prostu straciłem po 5 min czekania cierpliwość  big_smile
Tak więc czy z wingiem dostaje się klucz?

Do you speak English?
Yes, I don't

7

Odp: Avolites Titan Mobile

prawdopodobnie dostajesz dongla na usb itd itp. zabezpieczyli się by nikt tego nie łamał na dab systemach smile hehe

8

Odp: Avolites Titan Mobile

Dokladnie tak kupujac titana mobile juz masz wszystko co Ci potrzebne do dzialania oprocz komputera oczywiscie

9

Odp: Avolites Titan Mobile

Ok. Dzięki.
Wydaje mi  się że jest to dość konkretna propozycja na małe sztuki, tanio a zarazem już jakiś lepszy sprzęt. Tylko oczywiście o system na kompie trzeba ostro dbać żeby syfu nie łapał. Czy może znacie coś ciekawszego w podobnej cenie? smile
Nie żebym się spieszył z zakupami (trzeba fundusze uzbierać a w tym tempie to za 10 lat może coś kupie smile
Propozycja Chamsys'a już usłyszałem. smile

Do you speak English?
Yes, I don't

10

Odp: Avolites Titan Mobile

Wiesz co z mobilnych tematow takich do 10 000zl mi najbardziej podoba sie to avo.

11

Odp: Avolites Titan Mobile

ciekawą opcją może być Vector onPC z E-portem

wtedy podpinasz dowolny stolik w DMX IN i sterujesz suwaczkami
dotykowy laptop (najlepiej z multitouch) o trochę wyższej rozdzielczość i powinno być fajnie smile

może ktoś ma używanego e-port i sprzeda w świątecznej promocji?
chętnie zakupię smile

12

Odp: Avolites Titan Mobile

artmajster napisał/a:

ciekawą opcją może być Vector onPC z E-portem

wtedy podpinasz dowolny stolik w DMX IN i sterujesz suwaczkami
dotykowy laptop (najlepiej z multitouch) o trochę wyższej rozdzielczość i powinno być fajnie smile

może ktoś ma używanego e-port i sprzeda w świątecznej promocji?
chętnie zakupię smile


I potem bujać się z czymś takim :
http://www.youtube.com/watch?v=1rTy_uag … ded#at=386

nie dziękuje big_smile
Wole podpiąć Titan mobile, jeden kabelek USB, 4 wyjścia a że lubię sobie poprowadzić czasem kilka lini DMX, nie żebym potrzebował 2048 kanałów DMX ale po prostu nie lubię jak mi np. jak mi LED po lini sieje więc zawsze jest na osobnej big_smile
No i od razu mam całą konsoletę kompatybilną bez zabaw w mapowanie itd.

Do you speak English?
Yes, I don't

13

Odp: Avolites Titan Mobile

nie mówię o takich dziwnych rozwiązaniach - tutaj widać chyba "piła edition" smile
okna mu się nie mieściły i te pierdoły które opowiadał - żal

ja tam nikogo na nic nie namawiam
kolega pytał o inne możliwości to napisałem
osobiście uważam Vectora za "nieco" lepszy stolik niż Titan
chociaż tym drugim bawiłem się tylko chwilę i mogę się mylić

kto wie może Compulite zrobi kiedyś wersję "mobile" smile

pozdrawiam

14

Odp: Avolites Titan Mobile

Też nie mówię że Vector to słaby stolik (nawet szczerze jeszcze go nie odpalałem żeby zobaczyć co i jak smile)
Szukając jakiejś konsoli bardziej zależy mi na tym żeby to był jakiś zintegrowany system typu Titan mobile wink
Mamy w firmie Pilota 3000 ale co jakiś czas słyszę że "sprzedamy to, na analogowych robiliście to samo więc po co wam Pilot" a przy tym pomysły wpadają na matryce 4x4 big_smile
Wole sobie pozbierać trochę pieniędzy, kupić coś dla siebie, i nie bać się że zostanę na lodzie jak pilot faktycznie pójdzie pod młotek tongue
A przy tym boje się nowych pomysłów do zrealizowanie na jakie wpadniemy (sterowanie matrycą z Pilota który do takich rzeczy przystosowany nie jest już jest niezłym eksperymentem xD )

Do you speak English?
Yes, I don't

15

Odp: Avolites Titan Mobile

Tak tylko nieporownujmy systemow skladanych - grandma ONpc + 2port + dmxin lub VectorPC + eport + dmxin z oryginalnym rozwiazaniem sprzetowym. Generalnie moim zdaniem system MA jest najlepszy na rynku, ale tu poszukujemy ORYGINALNEGO mobilnego rozwiazania z suwakami, guzikami, encoderami itd. ani GrandMA, ani Vector nie maja tego typu wingow poprostu producent nienastawil sie na tego typu rozwiazanie i juz (czy to dobrze czy nie nierozstrzygam). Takwiec AVO daje dosc ciekawe rozwiazanie mobilne, czyli winga z liniami dmx wymagajacego tylko podpiecia komputera z systemem, w ktorym mamy fizyczne encodery, suwaki, guziki i wyjscia dmx. Podobne rozwiazanie daj tez HOG ale wychodzi duzo drozej. Ogolnie w budrzecie +/- 10 000zl jest top bardzo fajne rozwiazanie.