856

Odp: Hydepark

cztery niezależne punkty, pełny zakres kątów w pionie i poziomie big_smile

857

Odp: Hydepark

A tak wracając do zawiesi - pasów, pas parciany po zamoczeniu traci swoje właściwości i nie nadaje się do dalszego użytkowania !

A tak na marginesie pasy tz ściągające też nie mogą być używane do podwieszania ładunków tongue

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

858

Odp: Hydepark

szkoda, że nie mam zdjęcia podłączenia tego blindera do dimera  tongue
ale był obsługiwany przez 4 kanały  big_smile

859

Odp: Hydepark

"Polak potraaafiiiii"!!!

860

Odp: Hydepark

No kiedyś jak jeszcze sprzęt w magazynie można było policzyć na palcach kompletu rąk i nóg, też mi się zdarzyło w remizie albo na wiejskim festynie tego typu oświetlacze powiesić, by dać choć namiastkę blindera, z żarówką 500W na niewielkiej powierzchni coś tam błysnęło tongue Do tego dimmer i prosty sterownik, ale to było w czasach jak jeszcze grało się imprezy zdecydowanie nisko budżetowe. Ale ...... nie na estradzie sad  Toż to szok, fakt że ktoś pomyślał, i coś z płaskownika .........., no ale to się nadaje jak wspomniałem - do remizy.

861

Odp: Hydepark

Znakiem rozpoznawczym pewnej lodzkiej firmy rowniez jest blinder tej konstrukcji smile

862

Odp: Hydepark

no w tym przypadku światło wieszała śląska firma, więc widać, że ten patent staje się popularny   big_smile

863

Odp: Hydepark

Może będzie wojna patentowa jak Apple/Samsung smile

864

Odp: Hydepark

Tutaj jest na ramie, w Łodzi na krzyżaku + smile

865

Odp: Hydepark

Może ten klaster halopaków to tylko oświetlenie robocze? big_smile

866

Odp: Hydepark

prekus napisał/a:

nowa wersja blindera, made In Poland, takie coś powieszono na scenie  lol

Mi się podoba.

Michał Bystrzycki
--------------------

867

Odp: Hydepark

Zaraz będzie rozkminka, że jak by powiesić tego więcej koło siebie i zrobić matrycę w MA... wink

Patrz w lusterka. Sprawdź dwa razy.
    MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE !

868

Odp: Hydepark

Stanley podoba mnie się Twój tok myślenia tongue

869

Odp: Hydepark

czy ktoś coś słyszał że podczas demontażu Woodstocku przewróciła się wieża z Layhera i pracownik z połamaną nogą trafił do szpitala?

870

Odp: Hydepark

http://www.youtube.com/watch?feature=en … DhUqCf3FYM Z zaje..... innej beczki

Michał Bystrzycki
--------------------