16

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

Temat do zamknięcia. Dzięki za pomoc kolegi z forum który przekazał namiar.

17

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

Sorki że tak już po zamknięciu ale może jeszcze nic nie kupiłeś:
A nie lepiej było by zamiast znienawidzonego stołu od Yamahy zainwestować w Rolanda M-480 +2xMixSnake1608 którego masz za niecałe 40 tys i na pewno lepiej brzmiącego o wykonaniu nie wspomnę??

Link do testu:
http://www.portalnaglosnieniowy.pl/test … ikser-live

Ostatnio edytowany przez akutom (2012-03-07 11:05:42)

18

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

Temat do zamknięcia. Dzięki za pomoc kolegi z forum który przekazał namiar.

Jak sugeruje post wyżej JUŻ KUPIŁEM

19

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

Witam.

Jeśli ktoś jeszcze poszukuje to mam na sprzedaż.

Cena do ustalenia.

Pozdro

20

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

daj znać na pv za ile

21

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

Bzdury piszeta państwo smile

LS9 nie jest taka zła jak piszą, najzwyczajniej dramatyzują. Każdy akustyk zna ten stół i może pokręci nosem i pomarudzi ale zagra na nim. To takie absolutne minimum. Powiedz ile możesz wydać kasy,jakie sztuki robisz,jakie masz graty  to Ci powiem co warto kupic. Digidesign jest bardzo dobry ale to nie ta półka cenowa.

22

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

Cena 18tyś.

Pozdrawiam.

23

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

Kolego PIT daj do siebie jakiś namiar.

24

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

Co Wy z tą Yamahą ? smile Soundcraft Si Compact to dopiero zabawka, małe pieniądze a jakie możliwości smile Wersja 32 kanały idealna smile

25

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

żart?

26

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

Kolego prentas1 - stałeś kiedykolwiek na froncie/monitorach na Yamaszce i Soundcrafcie? Zapisywałeś kiedyś presety do pamięci, i później na szybko odtwarzałeś? Widziałeś jak wygląda zwis w LSce a jak w Si? Pracowałem na jednym stole i na drugim - moge troche o nich naopowiadać... Jednak co jak co, wybrałbym Yamahe smile

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

27

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

To wypowiedz się, bo jestem ciekaw smile Co prawda ja jestem tylko od oświetlenia, jednak akustyk twierdzi, że Si jest bardzo dobry. Nawet jest w planach jego zakup, więc jak możesz to wypowiedz się, bo informacje bardzo się przydadzą smile

28

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

Ja nie mówię że jest zły. Dobrze się na nim pracuje, bardzo intuicyjny stół. Ale... Jeśli przenosisz presety ze stołu do stołu może nie wczytać ustawień gain-u (raz w ten sposób zrobiłem wielkie mute na scenie). Po drugie - potrafi się zawiesić podczas przełączania UPS-a. Trzy jeśli korzystasz ze stageracka cyfrowego, podczas zwisu stołu (a w zasadzie restartu) potrafi wyciszyć wszystkie cyfrowe gainy. No i jest dość wrażliwy na zmiany napięcia zasilającego... LS9 chyba jeszcze nie zawiesiłem. M7CL48 czy PM5D nigdy mi się nie zawiesiła. Btw - wolałbym już Digico jeśli masz uraz do Yamahy smile

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

29

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

tomcio napisał/a:

Jednak co jak co, wybrałbym Yamahe smile

Jeśli chodzi o soft i stabilność to każdy poleci YAMAHEna monitory bardzo dobry stolec, gorzej z brzmieniem i komfortem pracy  wink

30

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

Soundcraft miał bardzo dobre analogowe, i tego bym się na dzień dzisiejszy trzymał  smile