Temat: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

Wiem że to forum oświetleniowe ale wielu z was ma na pewno tego typu graty w magazynie więc Proszę o pomoc.

Kontakt:

0-668-281-431

2

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

nie znam nikogo kto sprzedawałby LS9, ale zastanów się raz jeszcze nad tym zakupem. Hałasy ode mnie z firmy bardzo narzekają na tą deskę

3

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

Cze
Tak jak Kajmar piszę- 9 jest do ..., w każdej firmie narzekają - jestem tylko ''prostym'' technikiem hałasowym , ale 7 jest o niebo lepsza, tak mówią ''heblarze'' .

4

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

zastanów się dobrze bo będziesz klął na czym świat stoi. Osobiście słyszałem jak potwornie szumi ten stół - sam z siebie. nie wspominając o rozkalibrowujących się tłumikach i tym podobnych

5

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

podczas rozmowy ze znajomym mi dźwiękowcem usłyszałem, że wszystkie stoły Yamahy są trafione i dźwięk jest do luftu, o faderach rozjeżdżających się jak k... na lodzie już nie wspominając

6

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

jakaś siódemka jest podobno ok ale wielka z niej kur.... pogadaj czy nie lepiej jakiegoś używanego VI albo DIgidesigna..... tongue

7

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

Do Vi to jeszcze tabletki uspokajające , PM5D yamaha jest ok

8

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

Digidesign - najgłuchsi nie mogą sie mylić. Tak na poważnie na największych sztukach i trasach koncertowych wykożystuje się właśnie ten system. Czasami spotyka się też XL8.

9

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

u mnie w fimie jest digidesign profile i wypierdziela z kapci, zarówno brzmieniowo jak i pod względem wygody pracy no i masz te wtyczki z protoolsa

10

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

Pracowałem na LS9, M7, PM5D, Digico, Vi6, Digidesign... Wszystkie mi podchodzą, co do LSki jedyny zarzut, to to że trzeba się wspomóc laptopem, bo nie ma pod ręką tego co trzeba mieć pod ręką. Swojego czasu robiłem na PM5D orkiestrę smyczkową z zespołem (ze stagerackiem) i problemów nie było. Plus dla yamahy to to, że można ją szybciutko skonfigurować, bo Vi, Digico i Digidesign to masakra - fajnie się na tym pracuje jak technik je skonfiguruje smile

Mikey napisał/a:

podczas rozmowy ze znajomym mi dźwiękowcem usłyszałem, że wszystkie stoły Yamahy są trafione i dźwięk jest do luftu, o faderach rozjeżdżających się jak k... na lodzie już nie wspominając

Eeee tam - głupoty Ci opowiadał...

Ostatnio edytowany przez tomcio (2012-01-04 20:19:19)

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

11

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

Moze nie wszystkie sa trafione ale ls-9 to naprawde gowno.

12

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

Ja miałem kilka kilka krotnie do czynienia z LS9 i mogę powiedzieć, że to prosty stół. Może i gówno, ale na tych sztukach co byłem (jako świetlik) jakoś nie było z nim problemów i realizatorzy też nie narzekali.

Polska Strona Programu FreeStyler
http://freestylerdmx.cba.pl
http://www.jwlight.pl

13

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

Deska jest potrzebna hałasą na szybko na eventy i jako zapas. Próbuje tylko pomóc a czy oni będą na niej nagłaśniać czy wódkę pić no mnie już ryba. (chyba że zaproszą do stołu) big_smile

a tak z drugiej strony to dobrze ze ma tak lichą opinie:D Taniej się kupi będzie więcej hajsu na światło.

Ale dalej oczekuję informacji kto chciałby taką deskę sprzedać.

Pozdrawiam i dzięki za odzew

14

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

A tak swoją drogą to kto by pomyślał że na tym forum tyle znawców smile

15

Odp: [K] Kupie pilnie YAMAHA LS9-32

No akurat ja się zajmuje światłem tak samo jak wy dźwiękiem tongue

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)