31

Odp: grandMA 3D 6

mam problem :
robie show , pracuje w trybie 1 , wszystko działa jak trzeba zapisuje  jest ok   lecz gdy chce ponownie zacząć pracę , wgrywam show wyskakuje : The selected file is no valid grandMA3D ( series 1) show file.
tak zza każdym razem .. pomocy

32

Odp: grandMA 3D 6

Bart_krk :

Tu masz coś co mogłoby Ci pomóc http://ma-share.net/forum/read.php?5,20 … #msg-20487
Niektórzy robią jakieś upgrade'y , podobno powodem jest błąd serializacji .W wersji 6.0.17.3106. nie występuje ten błąd.Nie wiem dokładnie  o co chodzi bo nie miałem w ogóle styczności z tym programem,dlatego wszelkie błędy itp. bądź złe podpowiedzi możesz mi wybaczyć smile Staram się pomóc jak mogę wink

33

Odp: grandMA 3D 6

Teraz pewnie dostanę Złotą łopatę za odkopanie tego tematu ale nie chce zaśmiecać forum nowymi tematami.

Czy idzie dodać do Ma 3D teksturę do danego obiektu czy trzeba do modelować w osobnym programie np. Blender. Dokładniej to chodzi  mi o model parkietu.

Do you speak English?
Yes, I don't

34

Odp: grandMA 3D 6

robeq napisał/a:

Czy idzie dodać do Ma 3D teksturę do danego obiektu czy trzeba do modelować w osobnym programie np. Blender. Dokładniej to chodzi  mi o model parkietu.

Zakładka/okno "Materials". W domyślnym standardowym układzie okien jest na dole. Pokazuje ono tabelę materiałów wybranego obiektu. W kolumnie "Textures" są te tekstury. Dwukrotnym kliknięciem na komórce aktywujemy możliwość zmiany. W przypadku tekstury po dwukrotnym kliknięciu pokazuje się ikona kosza i ikona wielokropka. Dalej chyba już jasne będzie smile

35

Odp: grandMA 3D 6

Już mam. Dzięki wielkie .

Do you speak English?
Yes, I don't

36

Odp: grandMA 3D 6

słuchajcie gdzie przełączyć ma 3d by pracował w trybie 1 nie 2?

37

Odp: grandMA 3D 6

"File" -> "Restart With grandMA1 Network"

lub

Menu Start -> Programy -> MA Lighting -> GrandMA 3D[...] -> grandMA 3D - Series 1 Mode

38

Odp: grandMA 3D 6

dzienks