16

Odp: Light Emitting Diode

troche już pracuje z tymi panelami i sądze że już wiem na czym polegają te awarie, pierwszą rzeczą jest bardzo delikatny i wrażliwz na najmniejszy dotyk joystick (zdarzało się że przy podnoszeniu belki panele przełączałz się z opcji 6ch na 3ch), a poza tym zauważyłam że czasami szaleją przy pracy w trybie auto (nie chca wtedy zobaczyc sygnału dmx i załącza się tylko tryb sound, wtedy urządzenie zaczyna działać jako master dla innych urządzeń które są za nim), ale jak się je ręcznie przełączy na manual (po zresetowaniu i odłączeniu dmx na chwile) to zaczynają normalnie działać (chociaż mi działały tylko do wyłączenia prądu jakby ta opcja manual się nie zapisywała i po włączeniu znowu było auto), ale to przełączanie jest i tak lepsze niż ciągnięcie kolejnych lini do pojedyńczych paneli smile

17

Odp: Light Emitting Diode

a co sdzicie o efektach revo II i revo III american dj? według mnie swatlelka daja rade, a na joby niskobudzetowe sa jak znalazl
.

18

Odp: Light Emitting Diode

od kilku miesicy mam 3 sztuki revo III, ten efekt jest super na większość imprez na których występuje parkiet, chociaż używam go też do świecenia po ścianach sceny,a w dymie smugi światła dają naprawde dobry efekt, mało które urządzenie ma taki kąt świecenia, a przy ustawieniu na tryb 10ch można zrobić naprawde fajne programy.

Ostatnio edytowany przez ala (2008-07-25 16:56:20)