31

Odp: 8 pytań odnośnie Pilot -a 2000

Dziwna sprawa. Wczoraj sprawdzałem i jedynie w active effects nie ma atrybutu generatora ruchu. Poza tym wszędzie się pojawia.
Jakie urządzenie wywołuje ten problem? Czy patchowałeś je ręcznie, czy jest dodane z biblioteki urządzeń wrzuconej w pilota?

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

32

Odp: 8 pytań odnośnie Pilot -a 2000

w active effect nie będzie generatora tylko to co chcesz zapisać jak masz zaznaczone pan tilt to zapamięta pozycje albo nadany ruch (z tego co pamiętam)

33

Odp: 8 pytań odnośnie Pilot -a 2000

sorki za opóźnienie ale sezon się zaczął wiec mniej znaczące sprawy poszły w kąt biblioteka stworzona prze zemnie dla mac500 myślicie ze może to być wina źle napisanej biblioteki ??

34

Odp: 8 pytań odnośnie Pilot -a 2000

jeżeli wpisałeś pan i tilt to sterownik obkuma i efekty powinne działać
robisz coś nie tak
niestety (może raczej stety smile ) dawno nie używałem tego sterownika to już dokładnie nie pamietam

35

Odp: 8 pytań odnośnie Pilot -a 2000

Jedynie co mi przychodzi do głowy, to źle spatchowane urządzenie w sterowniku...

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

36

Odp: 8 pytań odnośnie Pilot -a 2000

KrzysztofKlak zadał ważne pytanie na które nie odpowiedziałeś

To ciekawe, nie masz edytora efektow do tego urzadzenia czy do zadnego z biblioteki..??

spachuj inne urządzenie ruchome z biblioteki i zobacz czy jest tak samo