16

Odp: AVO Perła + Vizualizator

Ja działam na 2010 ale zastanawiać się jaki był rozwój od 2000

17

Odp: AVO Perła + Vizualizator

niom tak wygląda ta w moim avo tiger smile

18

Odp: AVO Perła + Vizualizator

Ok.
Będę na magazynie obadam w piątek. 
Co do bateryjki to wymieniamy ja na zasilaniu czy bez? bo dziwnie brzmi twoja wypowiedz.
Licencja się resetuje zaraz po wyjęciu bat. tak?? wiec jak ja wymontuje i wymienię to będzie 2dni bez stołu??
czy szybka wymiana ??

i next pytanie: pen wewnątrz jest na jakim formacie plików?

Ostatnio edytowany przez vandj (2010-11-30 18:34:42)

19

Odp: AVO Perła + Vizualizator

z tego co pamietam to FAT32 chyba...
co do baterii to tak po jej wyciągnięciu tracisz licencje, zabezpieczenie przed chinskimi podróbkami żeby dostać nową licencje trzeba wysłać do AVO numer seryjny oraz klucz wygenerowany przez konsole. 

Lutowanie na włączonym hmmm... mysle ze to zależy od lutownicy i umiejętności trzeba uważać żeby nie zrobić zwarcia co do samej baterii to najpierw zmierz napięcie na niej i zobaczysz czy trzeba ja wymieniać. Słaba bateria daje o sobie znać ja osobiście nie zwracałem na to uwagi (najpierw sam przestawiał sie zegarek później show znikał) i na jednej imprezie zobaczyłem w jednym momencie samochód TVN i na LCD informacje o braku licencji ;/

orginalna bateria wg producenta powinna działać przez około 5lat wiec 2dni co 5 lat da sie wytrzymać wspomniałem o tym bo jeśli od mrozu uszkodził sie pendrive to napewno miało to też negatywny wpływ na baterie

Ostatnio edytowany przez losmichal (2010-11-30 19:08:28)

20

Odp: AVO Perła + Vizualizator

oka w sobotę sztuka wiec z bat poczekam.

21

Odp: AVO Perła + Vizualizator

ok jak byś miał jakieś problemy to pisz
ja trochę namotałem przez tą baterie u siebie żeby nie czekać 2 dni postanowiłem wgrać starszą wersje oprogramowanie jak sie okazało nie działa ona z nowymi konsolami i co ciekawsze nie wspiera USB wiec brak możliwości wgrania nowego softu ;p ale naszczęście można do avo podpiąć napęd FDD i z niego wgrać AVOS wspierające USB ;p troche nad tym posiedziałem ale przynajmniej poznałem stół od każdej strony hehe

22

Odp: AVO Perła + Vizualizator

Witam
Chciałbym poruszyć temat AVO 2004 on PC
Konkretnie  chodzi mi o podłączenia visualizatora z tym programem.
Może wiecie jak to zrobić?
Z góry thx za odp.

23

Odp: AVO Perła + Vizualizator

jeśli kolega pyta o symulator to sprawa jest prosta odpalasz symulator, odpalasz Visualiser i wybierasz z lewej strony DMX symulator smile
i już powinno smigać

24

Odp: AVO Perła + Vizualizator

oki...to sie podlacze do tematu...a mianowicie...czy ten vizualuizer na filmie avo (http://www.youtube.com/watch?v=d54P-kEt … re=related)to on jest tylko razem z prawdziwym stolem czy on pc tez jest ??...dorwalem jakis vizualizer ze strony avo ale to cos nnego...wie ktos cos na ten temat ??

25

Odp: AVO Perła + Vizualizator

witam
Jakiego visualizatora używacie do avo on pc ?

26

Odp: AVO Perła + Vizualizator

avo pearl nie ma w komplecie ze stołem żadnego visualizatora sad niestety, to co widać na filmie to program pokroju WYSIWYG albo i sam WYSIWYG nie umiem powiedzieć jaki to dokłądnie program,
ja osobiście używam WYSIWYG w starszej wersji (można znaleźć darmową) ;] + avo on PC lub przy użyciu ACDI z fizyczna konsoletą podpiętą do PC smile 
żeby podpiąć symulator z WYSIWYG wystarczy chyba darmowa wersje ACDI do innych zastosowań trzeba już kupić licencje na ACDI za 20 funtów problem w tym ze licencje jest wydawana na konkretny PC wiec nie można zainstalować jej na innym komputerze sad