1

Temat: AVO Perła + Vizualizator

Witam ktoś podpinał ta konfiguracje??
Chciałem sprawdzić jak to działa, będę miał okazje w poniedziałek czyścic magazyn - a zazwyczaj trochę czasu potrzeba na to i chciałem przy okazji sprawdzić konfiguracje.

2

Odp: AVO Perła + Vizualizator

wiesz, nie wiem czy Ci pomogę w ten sposób, ale działałem na avo on pc z vizualizatorem....działało bez przeszkód. z tego co się orientuje to z perły masz wyjście na viz. zapinasz pod monitor, do tego mysz i klawiatura i ognia

Ostatnio edytowany przez kajmar888 (2010-11-26 09:39:54)

3

Odp: AVO Perła + Vizualizator

Wyjscie na wizualizer to rs

4

Odp: AVO Perła + Vizualizator

no ja w expercie mam vga i z poziomu stołu wyrzucam sobie viz. na to wyjście

5

Odp: AVO Perła + Vizualizator

Vis + Avo on Pc już mam opanowane.
Chciałem sprawdzić jak działa to poziom wyżej smile

A coś słyszałem o kombinowanych przewodach midi rs??
Znalazłem taka stronę i tutaj o tym piszą
http://sosavolites.com/

Ostatnio edytowany przez vandj (2010-11-26 11:55:39)

6

Odp: AVO Perła + Vizualizator

a jaka masz kolego perełka ?? kabelek to podstawa ale np w peral tiger masz po prostu wyście com (a kabel dostałem w zestawie) do wizualizacji w starszych musisz zrobic kabelek MIDI co do konfiguracji to sprawa jest prosta łączysz wszystko razem odpalasz vis na PC odpalasz perełke i działasz smile
a no i w avo musisz włączysz visualizacje a dokładniej "User settings" i pozycje 14 MIDI-.... wybierasz visualisation.
gdyby cos nie działało to w system->test->viev midi code możesz zobaczyć co dzieje się na lini ale to tylko na zewnętrzym monitorze

dodam że ciekawe rozwiązanie to avo i WYSIWYG z tym ze tu jest juz potrzebne ACDI które kosztuje 20funtów ale warto bo zabawa przednia smile

a co do kabelka to najlepiej zaglądnąc na strone avo a dokładniej tu
http://www.avolites.org.uk/support/illu … -cable.htm


a i o przejsciówkach USB-rs232 zapomnij bo prawie żadna nie działa ja mam w domu 5 i na jednej działa ale i to nie zawsze

Ostatnio edytowany przez losmichal (2010-11-29 19:32:14)

7

Odp: AVO Perła + Vizualizator

hmm...
soft od avo... 20 funtów no faktycznie jest.
działa to z avo on pc czy z realnym stołem?
Co do pereł jest 2000 i 2004 - Nie chińczyk

co do kabla na cholerę tam tranzystor?

Ostatnio edytowany przez vandj (2010-11-29 19:55:09)

8

Odp: AVO Perła + Vizualizator

ACDI działa i z tym i z tym wiec możesz odpalic WYSIWYG i działać w symulatorze lub podpiąć konsole (wtedy wymagany komputer z COM) i w ramach treningu stworzy show na następna sztuke smile
to do 2000 i 2004 musisz zrobic kabelek z linka do strony avo i też wszytko powinno śmigać ładnie smile

9

Odp: AVO Perła + Vizualizator

offtop  jaka jest różnica pomiędzy 2000 a 2004? bo ostatnio mi ktoś tłumaczył że 2000 to straszna lipa w porównaniu do 2004

10

Odp: AVO Perła + Vizualizator

kolego @michal_wa zawsze jest tak ze starsza wersja jest gorsza z tego co mi wiadomo to 2004 poprawiono trochę błędów i dodano kilka rzeczy z tego co pamiętam to dodano coś z paletami ale nie umiem powiedzieć dokładnie ale najważniejsze jest to że prawie zawsze można zrobić upgrade do 2004 jeśli konsola posiada coś co nazywają "extended memory" najłatwiej sprawdzić to głównym LCD jeśli masz "X" to masz rozszerzoną pamięć x to znaczy 99% xfree
wtedy możesz śmiało robić upgrade soft do pobrania ze strony AVO

Ostatnio edytowany przez losmichal (2010-11-30 16:49:04)

11

Odp: AVO Perła + Vizualizator

A co powiesz o tym przejściu?
http://www.avolitesshop.co.uk/acatalog/spare_parts.html
Tu coś jest na temat Update
http://sosavolites.com/como-atualizo-o-meu-console.php

Ostatnio edytowany przez vandj (2010-11-30 17:09:50)

12

Odp: AVO Perła + Vizualizator

trudno powiedzieć ale jeśli avo ją poleca to powinno być OK
ja kupiłem na allegro wyglądającą identycznie i działa ale tylko przez kilka kilkanaście minut po czym trzeba ją zresetować
z tego co wiem to problem z przejściówkami polega na tym że nie przesyłają danych od razu ale dopiero po przepełnieniu bufora transmisji co z kolej powoduje TIME-OUT w avo i brak połączenia

13

Odp: AVO Perła + Vizualizator

Pomyliłem mamy perełkę 2008 i 2000.
I mała awaria po ostatnim mrozie przestał działać usb wbudowany w stół co może być nie tak jak on jest zrobiony czy jest to jakiś układ czy pen gdzieś wciśnięty.

Pamięta Show ale wbudowany dysk jest niewykrywalny i urządzenia za każdym razem trzeba z pena lądować.

14

Odp: AVO Perła + Vizualizator

możliwe ze pen umarł musisz otworzyć konsole 3 śrubki od przodu i otwierasz jak maskę w ferarii tongue i zobaczysz płytę z USB w jedno złączę powinien być wciśnięty pendrive a w druga kabelek do gniazda z tyłu wypnij pena i sprawdź na kompie aa i pen jest jest chyba przyklejony (przynajmniej mój był) to uważaj zeby nie wyrwać gniazdka

a co do mrozu to jak już zaglądniesz pod maske to sprawdź baterie podtrzymując jak ona padnie to stół nie ruszy bez odnowienia licencji a to trwa do 2 dni wiec warto się zabezpieczyć ale to w tym nowszym AVO starsze nie wymaga licencji

Ostatnio edytowany przez losmichal (2010-11-30 19:07:11)

15

Odp: AVO Perła + Vizualizator

http://sosavolites.com/images/COMPRE%20PRODUTOS/KIT-USB.gif

tak wygląda ta płytka z usb?? u ciebie?

Ostatnio edytowany przez vandj (2010-11-30 18:05:10)