16

Odp: Firmy godne polecenia (scena, świtło, dźwięk)

no właśnie kolego co z CMA??   może sam powiedz z jakiej firmy jesteś .. bo ja pracuje z CMA i nie ukrywam się z tym   wiec też odkryj karty

Ostatnio edytowany przez bart_krk (2011-05-16 08:25:29)

17

Odp: Firmy godne polecenia (scena, świtło, dźwięk)

Tokarz chyba już wszyscy  wiedzą ,że to BETON. Ogloszenia o pracę-stawki z kosmosu ( czyli zachodnie) ludzie sie na to łapią-
mówie o WSZSTKICH z branzy : ma np na mysli kierowcow  int .itd. a potem muszisz z Lomami przyjezdzac jak to mialo jeden raz miejsce kiedys abys dostal swoja kase. A ORGANIZATOR sie dziwi DLACZEGO TA EKIPA TAKA.... 
CMA inaczej placi ale PANOWIE X moga CI polecic w ciagu  minuty stawke o 50% procent za byle co , zabija ceny , czyli maja ten swoj katering i na to stawiaja - ja rozumiem , ale np robisz jakas impre dzwoni PAni ile by bylo za scene itd. itp. i nagle ooooo jezu tak drogo
w zeszlym roku to CMA robilo to za.... mhm , ALE dla mnie to Chujostwo . Niestety jestem wariat 20,lat jak pisalemz muza , wyjezdzona cala EUROPA za zespolami , teraz 2 lata ... ''po ciemnej stronie mocy'' i nie podoba mi sie co rozne firmy Swojej BRAnzy - oczywiscie ktos powie
wolny rynek  tak , ale...
Jesli juz to Polecam -firme Dawida, jesli to jest chlopak od LISKA , choc podobno wyszli(wychodza)  juz ze swiatla , ale ich-LIska -Dawida
znam  jako mlodego ''wyjadacza'' od ''screczowania'', ktory MAM wielka nadzieje bedzie POLSKA legenda .

18

Odp: Firmy godne polecenia (scena, świtło, dźwięk)

Co do sceny to fajna ekipa- spoko szef to SCENIX, ale wiadomo wszystko subiektywne oceny.

19

Odp: Firmy godne polecenia (scena, świtło, dźwięk)

Te yege ni nabijaj postów jeden pod drugim.
ps. po wpisach widzę że cie energia rozpiera... dostaniesz 50mb 125-ki na plecy to załapiesz pokory

20

Odp: Firmy godne polecenia (scena, świtło, dźwięk)

vandj napisał/a:

Te yege ni nabijaj postów jeden pod drugim.
ps. po wpisach widzę że cie energia rozpiera... dostaniesz 50mb 125-ki na plecy to załapiesz pokory


Lepszy TIR do rozładunku w 20 min wink

21

Odp: Firmy godne polecenia (scena, świtło, dźwięk)

cze ostatni
do  vandj  : co to pokora- to ze to robie i nic nie mowie , czy to ze jest do np noszenia paczek przydzielonych jest kilka osob- po 5 min. odwracasz sie a tu jestes sam i wszyscy Ci kibicuja jak sobie poradzisz np ze 150 - 200 kg. Bez zadnych wozkow i innych itd.
I to na ''harcorze'' -powiedzmy zesloroczne BLOnia Krakowskie - w ta jakze pamietna wakacyjna pogode.
Wiesz ja zaczynalem w firmach , gdzie jest cos takiego jak TEAM i nie przeszkadza mi '' młyn'' i inne...
Bo jestem tej branzy swiadomy . Po .. jak pisalem ''wariat'' bo 30 uswiadomil sobie , ze to kocha . I jest to zajebiste i nie mam
zadnego problemu , ze robie jako frelancer stagehand i to ze 18 latek , czy bez wyksztalcenia mi cos kaze . Bo to jest normalne -dla mnie.i Ale ja pamietam , z moich obserwacji, poczatkow ta branze z TEAMU , ze wlasnie jak jest TEAM - ''mlyn'' to nawet - heblarz,skreczowiec no i
drugi po Bogu- szef .

22

Odp: Firmy godne polecenia (scena, świtło, dźwięk)

YeGe napisał/a:

cze ostatni
do  vandj  : co to pokora- to ze to robie i nic nie mowie , czy to ze jest do np noszenia paczek przydzielonych jest kilka osob- po 5 min. odwracasz sie a tu jestes sam i wszyscy Ci kibicuja jak sobie poradzisz np ze 150 - 200 kg. Bez zadnych wozkow i innych itd.
I to na ''harcorze'' -powiedzmy zesloroczne BLOnia Krakowskie - w ta jakze pamietna wakacyjna pogode.
Wiesz ja zaczynalem w firmach , gdzie jest cos takiego jak TEAM i nie przeszkadza mi '' młyn'' i inne...
Bo jestem tej branzy swiadomy . Po .. jak pisalem ''wariat'' bo 30 uswiadomil sobie , ze to kocha . I jest to zajebiste i nie mam
zadnego problemu , ze robie jako frelancer stagehand i to ze 18 latek , czy bez wyksztalcenia mi cos kaze . Bo to jest normalne -dla mnie.i Ale ja pamietam , z moich obserwacji, poczatkow ta branze z TEAMU , ze wlasnie jak jest TEAM - ''mlyn'' to nawet - heblarz,skreczowiec no i
drugi po Bogu- szef .


stary pisz po Polsku!... nie używaj ekstremalnych skrótów myślowych. Pisz z sensem, używaj poprawnej składni gramatycznej... bo Twoich postów nie daje się czytać - tracę wątek przechodząc do drugiej linijki. Wygląda to tak jakbyś łyknął 20 Red Bulli przed napisaniem posta i poprawił to jakimś tabsem smile Energia Cię roznosi.

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

23

Odp: Firmy godne polecenia (scena, świtło, dźwięk)

Coś w tym jest... ja też nic nie zrozumiałem...

24

Odp: Firmy godne polecenia (scena, świtło, dźwięk)

Chyba nie yege a yoda z star wars... on tez miał fajną składanie. No ale ok.
Wracając do tematu... pomagierów to jest kilka grup

25

Odp: Firmy godne polecenia (scena, świtło, dźwięk)

cięzko się to czyta ... dając komplety , robiąc imprezy całościowo wiadomo że jest taniej , transport i wszystkie logistyczne sprawy wychodzą z jednego źródła ..zamawiając samą scenę na jeden dzień sprawa wygląda całkiem inaczej ... to normalne .. kolego nie jest na miej moim zdaniem pisanie ze ta czy inna firma jest złą tylko dlatego że ma różne ceny na różne zestawy na różne ilości dni itp  inna sprawą jest też że firma X z firma Y rozlicza się  w barterze ..  więc ceny są różne, do tego dochodzi stała współpraca itp    , tyle w temacie
dla mnie CHUJOSTWEM jest pisanie o firmie X lub Y przez pryzmat plotek , nie do końca znajomości firmy itp 
pozdrawiam Cie anonimowy Yege

26

Odp: Firmy godne polecenia (scena, świtło, dźwięk)

slowik666 napisał/a:
rokigd napisał/a:

zapoznaj się z miesięcznikiem Muzyka i Technologia lub Live gdzie znajdziesz Polskę podzieloną na rejony i firmy które  parają się iventami.

Warmia mazury dane nie pewne i nie potwierdzone smile

Heh Warmia i Mazury to Ja big_smile  Ale firma się nie reklamuje w

http://img507.imageshack.us/img507/5295/50840.png
http://img689.imageshack.us/img689/7769/32089.png