Temat: Firmy godne polecenia (scena, świtło, dźwięk)

Witam
Jestem osobą odpowiedzialną za organizacje różnego rodzaju imprez kulturalno-rozrywkowych, nie mającą jeszcze doświadczenia na rynku i dlatego zakładam nowy temat, gdyż myślę, że takich osób jak ja jest więcej. Mam nadzieję, że temat który podałem ułatwi prostym ludziom współpracę. Proszę o wpisy nazwy firm, dane kontaktowe , czym dana firma dokładnie się zajmuje, jaki asortyment posiada. Oczekuję od państwa, że będzie to temat firm "godnych polecenia" które są tanimi profesjonalistami w tej branży.
Pozdrawiam

2

Odp: Firmy godne polecenia (scena, świtło, dźwięk)

Tani profesjonalista w tej branży nie istnieje. Niestety trzeba dobrze zapłacić by sztuka odbyła się bez żadnych problemów. Łatwiej było by zacząć od najlepszych,a co idzie w parze i nietanich wink

Na forum są prawie wszyscy reprezentanci polskich firm zajmujących się oświetleniem więc można pytać jak wyglądają realia finansowe.

3

Odp: Firmy godne polecenia (scena, świtło, dźwięk)

Każdy z forum jest godny polecenia, no prawie każdy...  tongue

zapoznaj się z miesięcznikiem Muzyka i Technologia lub Live gdzie znajdziesz Polskę podzieloną na rejony i firmy które  parają się iventami.
Kasa rządzi, a zbliża się gorący okres, sprzęt, osprzęt z kablami już dzisiaj trzeba bukować, ja już teraz piony i domki zamawiam na przełom 06/07 u Grody, bo tanio  tongue

Pytaj o konkretny rejon to Koledzy podpowiedzą, wszystko znajdziesz jak pogooglujesz, resztę trzeba ustalic telefonicznie.

Ja mogę wypożyczyć projektory od 2,5 ;5; 12 ansi i ETC Seladory i wiele więcej, tylko zależy kiedy, i tu jest kret pochowany  tongue

Bogdan

HD

4

Odp: Firmy godne polecenia (scena, świtło, dźwięk)

rokigd napisał/a:

zapoznaj się z miesięcznikiem Muzyka i Technologia lub Live gdzie znajdziesz Polskę podzieloną na rejony i firmy które  parają się iventami.

Warmia mazury dane nie pewne i nie potwierdzone smile

5

Odp: Firmy godne polecenia (scena, świtło, dźwięk)

no to w takim wypadku pytajcie, przeglądałem nawet wczoraj prasę i w moim rejonie jest si, a jak popyta to nawet z teatrów da radę coś wyciągnąć  tongue .
Opcji jest dużo

Bogdan

HD

6

Odp: Firmy godne polecenia (scena, świtło, dźwięk)

extra-guma napisał/a:

Witam
Jestem osobą odpowiedzialną za organizacje różnego rodzaju imprez kulturalno-rozrywkowych, nie mającą jeszcze doświadczenia na rynku i dlatego zakładam nowy temat, gdyż myślę, że takich osób jak ja jest więcej. Mam nadzieję, że temat który podałem ułatwi prostym ludziom współpracę. Proszę o wpisy nazwy firm, dane kontaktowe , czym dana firma dokładnie się zajmuje, jaki asortyment posiada. Oczekuję od państwa, że będzie to temat firm "godnych polecenia" które są tanimi profesjonalistami w tej branży.
Pozdrawiam

Hej. Napisz cos więcej o sobie.

Michał Bystrzycki
--------------------

7

Odp: Firmy godne polecenia (scena, świtło, dźwięk)

Michał napisał/a:

Hej. Napisz cos więcej o sobie.

to może otworzymy na twoje potrzeby dział "towarzyski"  lol  lol  lol  lol

8

Odp: Firmy godne polecenia (scena, świtło, dźwięk)

Michal - extra-guma to kolejna gwiazda dwoch postow:)

Ostatnio edytowany przez kiju (2011-05-13 11:23:57)

9

Odp: Firmy godne polecenia (scena, świtło, dźwięk)

Drogi Kiju . Lepiej jest być gwiazdą dwóch postów niż sądząc po  forum  nie udolnym świetlikiem. Mam nadzieje drogi Kolego że będę miał okazje zobaczyć ciebie w akcji podczas realizacji swojego nowego zajebistego RIDERA... Ciekawi mnie to jak będziesz jechał tym swoim ferrari:) Przeglądając strone grupy feel (zakładke koncerty) zastanawiam sie czy wogule rozgrzejesz te swoje ferrari. ciekawe czym jest to spowodowane , czyżby PALIWO BYŁO ZA DROGIE:)

10

Odp: Firmy godne polecenia (scena, świtło, dźwięk)

extra-guma napisał/a:

Drogi Kiju . Lepiej jest być gwiazdą dwóch postów niż sądząc po  forum  nie udolnym świetlikiem. Mam nadzieje drogi Kolego że będę miał okazje zobaczyć ciebie w akcji podczas realizacji swojego nowego zajebistego RIDERA... Ciekawi mnie to jak będziesz jechał tym swoim ferrari:) Przeglądając strone grupy feel (zakładke koncerty) zastanawiam sie czy wogule rozgrzejesz te swoje ferrari. ciekawe czym jest to spowodowane , czyżby PALIWO BYŁO ZA DROGIE:)


Lekka poruta !!

A teraz powiedz nam swe imię i nazwisko smile Bo tak to uczeń szkoły podstawowej potrafi pisać! Masz uraz do Bartka to zadzwoń do niego,a nakur*iasz na forum ukrywając się pod idiotycznym nickiem!

11

Odp: Firmy godne polecenia (scena, świtło, dźwięk)

extra-guma napisał/a:

Witam
Jestem osobą odpowiedzialną za organizacje różnego rodzaju imprez kulturalno-rozrywkowych, nie mającą jeszcze doświadczenia na rynku i dlatego zakładam nowy temat, gdyż myślę, że takich osób jak ja jest więcej. Mam nadzieję, że temat który podałem ułatwi prostym ludziom współpracę. Proszę o wpisy nazwy firm, dane kontaktowe , czym dana firma dokładnie się zajmuje, jaki asortyment posiada. Oczekuję od państwa, że będzie to temat firm "godnych polecenia" które są tanimi profesjonalistami w tej branży.
Pozdrawiam


uważaj na VERYGOODCOMPANY lub SCENA FM - to wszystko ta sama firma. amatorka totalna, do tego baardzo drodzy. popytaj ludzi którzy mieli nieprzyjemność z nimi pracować!

12

Odp: Firmy godne polecenia (scena, świtło, dźwięk)

Ale o Jakie Ci chodzi?
O POLSKIE TOP TEN? (sound, light, stage)
czy tniemy koszty jak się da?

13

Odp: Firmy godne polecenia (scena, świtło, dźwięk)

warilite napisał/a:

uważaj na VERYGOODCOMPANY lub SCENA FM - to wszystko ta sama firma. amatorka totalna, do tego baardzo drodzy. popytaj ludzi którzy mieli nieprzyjemność z nimi pracować!

Ciekawe? Dziwne że obstawiają największe imprezy w kraju i są zatrudniani przez takich organizatorów jak LIVE NATION, które na badziew sobie nie pozwala... Światła może nie mają za dużo, dźwięk L'acoustics ale za to konstrukcji to i owszem, diode LIGHTHOUSE

14

Odp: Firmy godne polecenia (scena, świtło, dźwięk)

cze
myslę ,że warilite  ma na myśli ludzi ( Pana ... Panów...)
a co do LIVE NATION to ciekawe dlaczego =VG(SCENA FM) i jak to jest ,że nie FOTIS , ktory obsatawiał ... .
VG (SCENA FM) = TOKARZA, CMA  zagrania po......

15

Odp: Firmy godne polecenia (scena, świtło, dźwięk)

YeGe napisał/a:

cze
myslę ,że warilite  ma na myśli ludzi ( Pana ... Panów...)
a co do LIVE NATION to ciekawe dlaczego =VG(SCENA FM) i jak to jest ,że nie FOTIS , ktory obsatawiał ... .
VG (SCENA FM) = TOKARZA, CMA  zagrania po......


YeGe,

co miałeś na myśli z CMA i TOKARZEM?