Temat: VL 4000

Ktoś z forumowiczów wie co będzie siedziało we wnętrzu tej głowicy? Jakiekolwiek dane techniczne...

2

Odp: VL 4000

a gdzie słyszałeś o takiej lampie?

3

Odp: VL 4000

Ps Teatr ją zapowiedział

4

Odp: VL 4000

Raczej zapowiedział VL, a PS Teatr jako dystrybutor w PL podał informację na swoim FB wink.
Dopóki VL niepoda szerszych informacji to trudno oczekiwać info co to będzie.
Sam nie mogę się doczekać...

5

Odp: VL 4000

makon moim zdaniem to w dwie strony pojdzie albo bedzie rozpierdol na kółkach albo spektakularna klęska:)

Odp: VL 4000

Jeżeli okażą się udane, to ciekawe jak szybko zaopatrzy się w nie Transcolor smile. Może wtedy spadną ceny starszych wersji VL big_smile .

7

Odp: VL 4000

kiju napisał/a:

makon moim zdaniem to w dwie strony pojdzie albo bedzie rozpierdol na kółkach albo spektakularna klęska:)

     moim skromnym zdaniem to będzie ROZPIERDOL! wink   gdzies czytałem że philips pracuje (albo juz jest gotowy) na palnikiem chyba 2300 WATT wink   , zrobią coś podobnego do PRG BAD BOY

8

Odp: VL 4000

Indiana-Jacewicz napisał/a:

Jeżeli okażą się udane, to ciekawe jak szybko zaopatrzy się w nie Transcolor smile. Może wtedy spadną ceny starszych wersji VL big_smile .

Nie wiem czy zauważyłeś, ale raczej nowe produkty VL nie wpływają na ceny starych. Nie bez powodu stosunkowo mało jest VL2500/3000 z drugiej ręki. Poza tym z informacji jakie posiadam to produkty VL w tej chwili na rynku PL mają całkiem przystępną cenę i dużo się zmieniło w ostatnich latach w tym temacie.
Uprzedzę niektóre wpisy... nie napisałem, że są za darmo wink

9

Odp: VL 4000

makon napisał/a:
Indiana-Jacewicz napisał/a:

Jeżeli okażą się udane, to ciekawe jak szybko zaopatrzy się w nie Transcolor smile. Może wtedy spadną ceny starszych wersji VL big_smile .

Nie wiem czy zauważyłeś, ale raczej nowe produkty VL nie wpływają na ceny starych. Nie bez powodu stosunkowo mało jest VL2500/3000 z drugiej ręki. Poza tym z informacji jakie posiadam to produkty VL w tej chwili na rynku PL mają całkiem przystępną cenę i dużo się zmieniło w ostatnich latach w tym temacie.
Uprzedzę niektóre wpisy... nie napisałem, że są za darmo wink

  u nowego dystrybutora średnio 30% taniej  wink))

Odp: VL 4000

Wiadomo, za darmo na świecie nic nie ma. Swoją drogą to uważam, że VL na rynku wtórnym jest mało z jeszcze jednego powodu - są za dobre by je sprzedawać. Oczywiście są modele mniej lub bardziej udane wink . Ostatnio na alledrogo było bodajże 12 VL , chyba 700W. Nie wiem czy się sprzedały, nie śledziłem sytuacji.