Temat: Problem z Eurolite PD-2

Cześć. Mam problem z skanerem Eurolite PD-2 : gdy go włączę to nie działa mi do dźwięku tylko obraca się pełnymi obrotami, a na początku się wogóle nie włączał, ale jak już zaczął to kręci się tylko w jeden sposób.

2

Odp: Problem z Eurolite PD-2

Radzę zakupić nowy skaner Eurolite PD-2.

3

Odp: Problem z Eurolite PD-2

Cześć. Mam problem z skanerem Eurolite PD-2 : gdy go włączę to nie działa mi do dźwięku tylko obraca się pełnymi obrotami, a na początku się wogóle nie włączał, ale jak już zaczął to kręci się tylko w jeden sposób.

  stary, paliłeś coś?      Nie włącza się, ale się włącza, kręci się ale nie kręci, ale nie kręci w jedną stronę, jak działa to nie działa.

Ostatnio edytowany przez Mateusz (2013-09-26 06:26:35)

4

Odp: Problem z Eurolite PD-2

Chyba zaciągnął się smrodem palonych styków i lampy w tym Chinalite.

5

Odp: Problem z Eurolite PD-2

MateuszJ napisał/a:

Cześć. Mam problem z skanerem Eurolite PD-2 : gdy go włączę to nie działa mi do dźwięku tylko obraca się pełnymi obrotami, a na początku się wogóle nie włączał, ale jak już zaczął to kręci się tylko w jeden sposób.

  stary, paliłeś coś?      Nie włącza się, ale się włącza, kręci się ale nie kręci, ale nie kręci w jedną stronę, jak działa to nie działa.

DOMINIK napisał/a:

Chyba zaciągnął się smrodem palonych styków i lampy w tym Chinalite.

Panowie Szanowni, rozumiem nie mają nic konstruktywnego do powiedzenia. Mam Was na oku.

Michał Bystrzycki
--------------------

6

Odp: Problem z Eurolite PD-2

na pewno odpaliłeś go w trybie light to sound?

7

Odp: Problem z Eurolite PD-2

A jak można to załączyć ?

8

Odp: Problem z Eurolite PD-2

Michał napisał/a:
MateuszJ napisał/a:

Cześć. Mam problem z skanerem Eurolite PD-2 : gdy go włączę to nie działa mi do dźwięku tylko obraca się pełnymi obrotami, a na początku się wogóle nie włączał, ale jak już zaczął to kręci się tylko w jeden sposób.

  stary, paliłeś coś?      Nie włącza się, ale się włącza, kręci się ale nie kręci, ale nie kręci w jedną stronę, jak działa to nie działa.

DOMINIK napisał/a:

Chyba zaciągnął się smrodem palonych styków i lampy w tym Chinalite.

Panowie Szanowni, rozumiem nie mają nic konstruktywnego do powiedzenia. Mam Was na oku.

Panie administratorze kolega zadał pytanie i nawet nie raczy odpisać, pomijając że pytanie zostało dość kiepsko sformułowane  hmm

9

Odp: Problem z Eurolite PD-2

http://www.rh-pro.de/rh_global/ebay//Be … DSerie.pdf

10

Odp: Problem z Eurolite PD-2

Wiem, że to zabrzmi głupio, ale można jakąś podpowiedź  smile Co do tej strony podanej wyżej.

Ostatnio edytowany przez Rejkoks16 (2013-09-27 14:41:37)

11

Odp: Problem z Eurolite PD-2

Strona 17.

12

Odp: Problem z Eurolite PD-2

a cokolwiek wiesz w ogóle o DMXie i tym na jakiej zasadzie takie urządzenia działają? bo jeśli nie masz fundamentalnej wiedzy, to za każdym razem będziesz natrafiał na "problemy"

13

Odp: Problem z Eurolite PD-2

Próbowałem wszystkie programy i nic cały czas lustro robi pełne obroty  sad

14

Odp: Problem z Eurolite PD-2

A co do dmx to mam zamiar połączyć 2 skanery i 4 pary (pierwszy raz będę coś podłączał przez DMX)

15

Odp: Problem z Eurolite PD-2

A czym chcesz tym sterować? Po uważnym przeczytaniu instrukcji stwierdzam, że Ten skaner NIE POSIADA możliwości regulacji obrotów koła lustrzanego! Skoro w protokole dmx masz jak byk napisane 1 kanał to dimmer, 2 to czerwony, 3 to zielony, czwarty to niebieski. Więc radzę zapoznać się z produktem przed jego zakupem i jak najszybciej rozpocząć naukę języków. Tryb o którym jest mowa czyli light to music polega tylko na zmianie kolorów w rytm muzyki. Nawet w opisie jego modów na początku instrukcji w opisanych wbudowanych efektach masz napisane, że zmienne są tylko atrybuty kolorów + strobo. Temat na elektrodę do działu dyskoteka. Czyli łapotologicznie: lustro zawsze będzie się kręcić na pełnych obrotach, bo ten skaner nie potrafi inaczej.

Ostatnio edytowany przez Mateusz (2013-09-28 07:14:31)