Temat: liberty

czy ktoś to ma?
zastanawiam się nad kupnem.

http://www.adblighting.com/?page=produc … amp;id=191

cena około 30 000

2

Odp: liberty

Wojtek był na prezentacji.. chyba.

Michał Bystrzycki
--------------------

3

Odp: liberty

Pytanie mi sie nauswa tylko dlaczego akurat kupowac stol z ADB w 30 000 mozna juz naprawde cos ciekawszego znalezc.

4

Odp: liberty

choćby avo toucha, lub ma light 1 serii

5

Odp: liberty

Może jest potrzebny do kolejki ( MA i AVO raczej słabo w kolejce wypadają) . Zależy gdzie jest potrzebny. Ale fakt faktem że lewoczko będzie chyba pierwszym użytkownikiem w Polsce. Z tego co widać w manualu, przypomina ETC Congo.

Napisz drogi lewoczko gdzie go będziesz używał.

Michał Bystrzycki
--------------------

Odp: liberty

Ale nawet z punktu widzenia kolejki dziwny wybór. Nie lepiej już D-lite? Serwis blisko i filozofia pracy podobna do stołów w większości polskich teatrów.

7

Odp: liberty

Michał napisał/a:

Może jest potrzebny do kolejki ( MA i AVO raczej słabo w kolejce wypadają) .

Na czym miałaby polegać ta "słabość" MA w kolejce?

Ostatnio edytowany przez KacperP (2011-10-04 08:38:47)

8

Odp: liberty

KacperP napisał/a:
Michał napisał/a:

Może jest potrzebny do kolejki ( MA i AVO raczej słabo w kolejce wypadają) .

Na czym miałaby polegać ta "słabość" MA w kolejce?

Na tym że nie widzisz co robisz na bieżąco. Podglad toru A, podglad toru B, widoczny playback, live jednocześnie... (w Wektorze również z widocznością słabo).  D-lite - nie wiem

Michał Bystrzycki
--------------------

9

Odp: liberty

Bez problemu można skonfigurować sobie nawet pięciosuwakowy executor. Wśród dostępnych suwaków są również XF-A oraz XF-B. Można zrobić na cały ekran widok "Sequence Executor" i widzieć dokładnie w którym miejscu sekwencji jesteśmy.
Nie widać? A okna arkuszy kanałów i urządzeń? Poza tym są arkusze "Sequence Content" oraz "Sequence Content Compact" z przyciskami "Next Cue" oraz "Last Cue".

10

Odp: liberty

No tak.
Czy mógłbyś skonfigurować ekran/y do pracy w kolejce, zrobić screen i wrzucić na forum?
Dzięki

Michał Bystrzycki
--------------------

11

Odp: liberty

Byłem na szkoleniu z Liberty i Fredoom - dla mnie naprawdę super stoły. najlepiej chyba można je porównać do Congo.
Stoły bardzo intuicyjne, z czystym sumieniem polecam ale do teatru nie na żywca smile


Jeżeli jesteś poważnie zainteresowany tym pulpitem, zorganizuje się jakąś prezentację.
Pulpit wybiera się taki na którym dobrze się nam pracuje, więc zawsze lepiej pomacać wcześniej i sprawdzić czy spełnia nasze wymagania.   big_smile

Ostatnio edytowany przez w-w (2011-10-04 14:35:57)

-------------------------------
od jutra rzucam palenie.....

12

Odp: liberty

dlaczego adb?
bo z opisu wygląda przeźroczyście, ale martwi mnie opinia że nie na żywca.

ma być użytkowany w Domu Kultury do różnego rodzaju sztuk i sztuczek.

zacząłem przygodę ze światłami parę lat temu i generalnie raczkuję. Dobrze dogaduję się ze sprzętem więc cyfrowy stół mnie nie przeraża. pare wieczorów i go poznam.

oczekuję porad w temacie.

w przyszłym roku kupię stół w kwocie zbliżonej do liberty.

Ostatnio edytowany przez lewoczko (2011-10-06 18:18:56)

13

Odp: liberty

z tego co wiem to teatr stary w lublinie zakupił liberty

14

Odp: liberty

Nie na żywca nie oznacza, że nie da się zrobić tylko są do tego lepsze stoły, natomiast do domu kultury do przedstawień teatralnych i niewielkich koncertów jak najbardziej tak.

-------------------------------
od jutra rzucam palenie.....

15

Odp: liberty

mam pytanko czy ktoś pracuje ma stole ADB mentor a dokładnie chodzi mi o  świecenie z niego płynnie głowami ,zapisywanie programów.