Strona działa na Wordpressie i to jest walka z wiatrakami. Zwłaszcza jak podejrzewam sami nie wiecie ile złośliwego kodu zostało wstrzyknięte a strona została zreferowana i problem będzie się powtarzał. Nie da się tego zwalczyć do końca i mieć 100% pewności z powodu skryptów wykorzystywanych przez WP. Większość skryptów pochodzi z zewnętrznych źródeł nad którymi nie ma kontroli i to one powodują, że WP jest dziurawy.
Na to jest tylko jedyny sposób, zrobienie nowej strony, trzeba to zlecić komuś ogarniętemu.  Możecie też kupić gotowca i dopasować do potrzeb. Ta strona nie wymaga wodotrysków koszty nie powinny być duże. Ważne jest natomiast aby strona miała zaciemniony kod i była odporna na skanery SQLI. Bo kiedy przestaną działać java  skrypty zaczną wam młócić skanerami i w końcu wbiją na chama. Po zmianie strony trwa to zwykle około roku później się uspokoi. Bo jeżeli atakowano dłużej niż parę tygodni to adres strony został zagregowany do bazy i krąży między botami. Trwa to zwykle koło roku później już  tylko co jakiś czas wykonują atak kontrolny. Ktoś ogarnięty szybko i skutecznie da temu radę natomiast sami będziecie się z tym bujać do śmierci.

Macie zainfekowaną stronę gońcie webadmina niech sprawdzi.

3

(3 odpowiedzi, napisanych Oświetlenie LED)

http://www.swiatlo.optec.pl/Sterownik-d … -p623.html

Optec ma też na Allegro:
http://allegro.pl/sterownik-driver-tasm … 59130.html

4

(1 odpowiedzi, napisanych Ogłoszenia)

A cz to jest zła cena:
https://shop.etcconnect.com/source-four-jr-reflector

Taniej chyba nikt tego nie zregeneruje, w Chinach też nie wyjdzie taniej od 40$ do 100$ za szt.
Możesz spróbować w Gdańsku mają dobra opinię o swoich usługach. Regenerują reflektory samochodowe to i może te też dadzą radę.

www.reflektory.gda.pl

5

(9 odpowiedzi, napisanych Sterowanie)

Prosze:
http://shop.sommercable.com/en/Cables/B … 191-2.html

6

(14 odpowiedzi, napisanych Grand MA)

misterious napisał/a:

mówisz o Enttec Open DMX USB czy o czymś jeszcze bardziej budżetowym?

.
Najtańszy przyzwoity interface dmx-usb. Tańsze są bez separacji i optoizolacji ale bazują na tym samym.
Działa również na konwerterze artnet-dmx ze strony Radiga czyli atmega32 + interfejs ethernetowy.  No i na moim też  big_smile.

No i najważniejsze oprogramowanie działało cały dzień na kompie z Vistą 2gb ramu, Na tym samym kompie działał firefox, filezilla, Eclipse, Eagle, virtual box z odpalonym linuxem, Ableton Live. Oczywiście wszystko bez nadmiernego obciążania systemu. Dot2 w tej wersji jest wyjątkowo stabilny, dawno nie widziałem tak porządnie napisanego oprogramowania. Na tym samym sprzęcie nie ruszył M-PC i MagicQ w ostatniej wersji, chociaż powinny.


misterious napisał/a:

Kurcze, mimo wszystko bardziej kusi by spróbować tych chińskich konwerterów z licencją na parametry do ma2onpc  roll

Oj tam jeśli ktoś naprawdę potrzebuje tego sprzętu to oryginał odrobi w sezonie. Jeżeli nie zarobi to znaczy,  że trzeba poszukać czegoś tańszego.

Puknięcie softu to nie problem. Problem w tym, że chińczykom się nie chce bo w razie czego to nie oni będą  się z tym bujać. Podejrzewam, że stworzyli router programowy pomiędzy sprzętem a softem. Nikt tego nie debugował ani nie testował jak zadziałało to sprzedajemy. Z doświadczenia wiem, że przestanie działać w najważniejszym momencie a najprawdopodobniej po aktualizacji systemu.

7

(14 odpowiedzi, napisanych Grand MA)

Działa również z z popularnymi interfejsami usb-dmx zgodnymi z opendmx. Od 8:00 godziny do teraz bez problemów.

Michał  masz racje.
Jak na razie nie widziałem urządzenia led które z rgb potrafiłoby uzyskać przyzwoity żółty czy pomarańczowy a nawet biały. Wynika to z charakterystyki diód nie z przestrzeni barw.

9

(5 odpowiedzi, napisanych Ogłoszenia)

Przeca w specyfikacji wyraźnie piszą. Te diody to Luxeon Rebel o popularnej mocy 3W. W Polsce ma to w ofercie TME i Conrad. Na zachodzie,  choćby w Niemczech są bardziej popularne, najszybciej dostaniesz w led-tech.de. Radziłbym kupować to u poważnego dystrybutora bo u

Z tego co piszą to cena startuje od 8000 ojro.  W stosunku do konkurencji to dużo, bo inni oferują w tej cenie więcej. Otwarta pozostaje kwestia czy zachowany został workflow z babci. Bo jak wiadomo "nowe lepsze" jest wrogiem dobrego, jeżeli pracuje się na tym tak samo dobrze jak na dużych to cena całkiem atrakcyjna. Na razie nikt ze znajomych tego nie pomacał a to co mówi marketing dzieli się przez 4.

11

(6 odpowiedzi, napisanych Oświetlenie konwencjonalne)

Oj tam zaraz MagicQ.
Najprościej i najtaniej wychodzi zastosować program Vixen http://www.vixenlights.com/, może też być light-o-rama http://store.lightorama.com albo lightjams http://www.lightjams.com/.
Z tych wszystkich Vixen jest darmowy i ma sequencer zintegrowany z odtwarzaczem. Można go sterować z pilota wystarczy wrzucić hasło Vixen remote control.
Dmx wypuszczasz artnetem lub e1.31. Najtańszy node SACN masz u rashy na aliexpressie http://www.aliexpress.com/item/Rasha-NE … 22030.html lub tutaj http://www.diyledexpress.com/index.php? … cts_id=157. Ten drugi jest lepszy bo masz opcję sterowania pixelami i może sobie zrobić fajną matrycę.
Ewentualnie możesz zrobić takiego noda samemu koszt około 150-200zł. Zrobiłem taki i na razie odpukać działa bez problemu.

Moim zdaniem to i tak łatwiejsze dla laika niż próba zgrywania MagicQ z dzwiękiem i zdalnym sterowaniem. W Vixen wrzucasz ścieżkę dzwiękową programujesz sekwencję świateł, zgrywasz pilota i ma działać.

Natomiast co do reflektorów Varytec to taka typowa chińska firma. Wszystko działa fajnie ale nie wiadomo jak długo. Gniazda idzie wymienić ale nie wiadomo jak długo wytrzymują odbłyśniki.

12

(7 odpowiedzi, napisanych Wynalazki, Wynalazcy)

Jeśli chodzi o ten niemiecki wynalazek to nie muszę czytać. Wystarczy popatrzeć na fotki i widać stos problemów. Można to traktować wyłącznie hobbystycznie.
W przypadku chińskich wynalazków to wygląda i działa podobnie. Pewnych rzeczy nie przeskoczą bez dostępu do źródeł producenta. Myślę, że z chińczykiem jest tak samo jak z tym niemieckim DIY czyli patchwork z klocków. Jeżeli działa to działa a jak nie działa i tak nie ma gwarancji.
Przerobiłem trochę wynalazków i mogę stwierdzić nieomylnie, że jedynym pewnym rozwiązaniem są te dedykowane przez producenta softu.

Wszystko zależy od imprez jakie odbywają się na tej scenie. Jeżeli odbywa się dużo sztuk teatralnych to 20 x PC nie zaszkodzi. Jeżeli to scena GOK-u, na której dzieje się wszystko, to zdecydowanie lepiej zainwestować te pieniądze w coś bardziej uniwersalnego. Trzeba skalkulować jakiego typu imprez macie najwięcej, co posiadacie ze sprzętu i co sprawdziłoby się w tym co robicie. Później należy myśleć o zakupach.

14

(7 odpowiedzi, napisanych Wynalazki, Wynalazcy)

Oj tam oj tam.
Jak się człowiekowi chce to chińczyków nie potrzebuje.
http://notapage.net/wordpress/category/ma4pc/

15

(3 odpowiedzi, napisanych Oświetlenie LED)

W skanery ledowe nie warto pchać się niżej niż ADJ inno scan na 50w diodzie.
Robe całkiem przyzwoite ale pewnie trochę przechodzone. Scantechy mają mniejsze możliwości niż Robe ale panuje opinia, że są nie do zajechania. Znalazłem na złomie pierwszą wersję Scantechów i po odświeżeniu działa bezproblemowo.