31

Odp: Robe ColorSpot 250 AT

stopień zużycia lamp jest jednakowy co do godziny !!!!!!!!!!! urządzenia wiszą na tej samej kresce ! 160 świecą mocniej , choć inna jest temperatura barwowa  tyle w temacie , no ale ja Ty zawsze wiesz lepiej to sorry

32

Odp: Robe ColorSpot 250 AT

kiju napisał/a:

Po pierwsze prezentowane zdjęcie porównawcze mówi tyle co i nic. Nie wiemy ile przeświecone miały głowice, ile godzin miały przeswiecone lampy, kiedy ostatni raz były czyszczone. to tak pokrótce a można by sie wdać głębiej.
Po drugie jest istotna różnica miedzy sprzetem z drugiej ręki a nowym. Ja wiem że są w tej cenie niemieckie entoury, nie twierdze też, że robe jest lepsze, ale ma jedną przewagę nad używanym entourem - gwarancje.
Chcesz kupic urządzenia u posrednika ok, ale niezapomnij zapytac dystrubotora o cenę. To nic nie kosztuje, a może sie okazać, że wyjdzie taniej.

kiju osobiście przy zakupie za takie pieniądze zawsze rozglądam się za cenami konkurencyjnymi, gdy znajdę takową wówczas w kulturalny sposób rozmawiam ze sprzedawcą na temat negocjacji cenowej wink

33

Odp: Robe ColorSpot 250 AT

To fakt 150 świecą naprawdę  dobrze z tym ze tepm. barwowa jest niższa o ponad 2000* wiec świeca blisko żarowych. robe 150/160 miały dość dobra optykę z tego co pamietam. Ale porównywałem robe 160xt z scantech 300 (msd250/2) - discotech świeci rewelacyjnie. Polak wsadził tam taka optykę ze jest ona wystarczająca do tego urządzenia. Warunkiem sa wypucowane lustra i optyka - scantech 6 letni! robe były nowe.

Ile to roboty podjechać do warszawy ul. farbiarska zapytać o showroom i poprosić o odpalenie 250 i 150/160/170tki możesz się nimi pobawić sprawdzić czym się różnią porównać plamę ...

Parametry 250tki
http://www.donsbulbs.com/cgi-bin/r/b.pl … ilips.html

150 tka
http://www.donsbulbs.com/cgi-bin/r/b.pl … -150w.html



jako dowód dokładam fote z klubu - fotka ma z 4-6 lat (tu mamy scantecha300 na lampie 250 i robe na lampie 250)
w klubie wisiały 4 x scantech 300, 8 x scantech 150, 2 x robe 250xt i 2 x futurelight 250 (identyczne co robe 250 - nazwa i goba były inne)

Ostatnio edytowany przez vandj (2011-03-15 12:39:10)

Post's attachments

Arena Strubiny34.JPG
Arena Strubiny34.JPG 275.66 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.