16

Odp: Sprzęt + Realizacja Armin Olny 2011 -19.02.2011.

Zwykły człowiek idący na taka imprezę lub widzący fotki / film ... myśli sobie hmm fajnie zajebiście ale nie wie ile to kosztuje wkładu.
Pozwolenia papierowe roboty, miliony wykonanych połączeń, setki godzin jazdy samochodem... noclegi dla techniki dla gwiazd suportów i gości gwiazd, dla techniki (gwizdy) suporty. można by to wyliczać i wyliczać a i tak o czymś się zapomni

17

Odp: Sprzęt + Realizacja Armin Olny 2011 -19.02.2011.

podobnie jest przy przygotowywaniu imprez targowych, nie jest to co prawda najlepsze porównanie, ale gdy przyjeżdża klient i zaczyny wymyślać coś czego w projekcie nie było, zwłaszcza madziary ;] Ci to mają fantazję

18

Odp: Sprzęt + Realizacja Armin Olny 2011 -19.02.2011.

na temat wkladu w przygotowania imprez to mam nie male doswiadczenie i nie raz robilo sie po 20h na dobe albo wiecej tylko zeby zdarzyc...a wie ktos jakiego urzyli sprzetu do realizacji wizualizacji ????a co do grMa to byly min 2 dzialajace....

19

Odp: Sprzęt + Realizacja Armin Olny 2011 -19.02.2011.

Mikey napisał/a:

na temat Fotisa to wole się nie wypowiadać (zwłaszcza że mam zajęcia z jednym z pracowników tej firmy - szkoda gadać...) ale to oczywiście nie w tym temacie ;]

na UAM?

20

Odp: Sprzęt + Realizacja Armin Olny 2011 -19.02.2011.

nie, w ROE, na UAM się nie udało

21

Odp: Sprzęt + Realizacja Armin Olny 2011 -19.02.2011.

Mikey napisał/a:

nie, w ROE, na UAM się nie udało

To kwestia osoby,a nie firmy. Są ludzie bardzo kontaktowi i nie.

22

Odp: Sprzęt + Realizacja Armin Olny 2011 -19.02.2011.

oczywiście, tylko że zetknąłem się zarówno z wykładowcą jak i z resztą ekipy podczas pracy na targach, raczej dogadać się z nimi nie bardzo dało... no ale zostawmy fotisa, w końcu to forum oświetleniowe wink

23

Odp: Sprzęt + Realizacja Armin Olny 2011 -19.02.2011.

sizzarr napisał/a:

a co do grMa to byly min 2 działające....

Była jedna - 2 się wysypały (w jednej encoder a dwóch fejdery) dojechała 3cia chyba z GMB - ale już nie było mi dane to obaczyć jechałem na kolejna sztukę na mega kacu smile

Punkty dla riggerów wyznaczyła ta firma (i chyba system do obracania ekranów oraz szyny transportowe tez od nich)
http://www.eventions-rigging.com/

Ostatnio edytowany przez vandj (2011-02-21 08:27:06)

24

Odp: Sprzęt + Realizacja Armin Olny 2011 -19.02.2011.

wiesz vandj widzialem jak świetlik machal łapkami przy obu grMa i chyba jeszcze mial jakiegos vinga ale nie jestem pewny...wiec pisalem co widzialem...a swoja droga świetlik zrobił naprawde porzadna robote.....jestem zapalencem tego typu eventow zarowno od str technicznej jak i obywateli szalejacych w tlumie...
widzialem juz wiele hehe..ale te obracajace sie ekrany zrobily na mnie wrazenie smile smile

25

Odp: Sprzęt + Realizacja Armin Olny 2011 -19.02.2011.

Nie pomyliłeś z wizualami lub Fotisami?? byli w tym samym skupisku Biteków.
Na fohu podpinałem MA 1ke z wysypanym encoderem - która miała być wymieniona na nowa...  do niej MaNet po kablu i ktoś później dokładał światłowody.

Ilość Lini to 12 szt. bez arcpadów po prawej stronie na scianie
Chyba ze zrobił sobie winga z tej jedynki z trafionym encoderem.

Ostatnio edytowany przez vandj (2011-02-21 14:07:27)

26

Odp: Sprzęt + Realizacja Armin Olny 2011 -19.02.2011.

vandj napisał/a:

Nie pomyliłeś z wizualami lub Fotisami?? byli w tym samym skupisku Biteków.
Na fohu podpinałem MA 1ke z wysypanym encoderem - która miała być wymieniona na nowa...  do niej MaNet po kablu i ktoś później dokładał światłowody.

Ilość Lini to 12 szt. bez arcpadów po prawej stronie na scianie
Chyba ze zrobił sobie winga z tej jedynki z trafionym encoderem.


Waldek świecił?

27

Odp: Sprzęt + Realizacja Armin Olny 2011 -19.02.2011.

nie, holender z ekipy "mirage". Waldek był kierownikiem zamieszania po stronie Polskiej

28

Odp: Sprzęt + Realizacja Armin Olny 2011 -19.02.2011.

znalazłem film od kuchni... 1 i 2cz.
http://www.youtube.com/watch?v=7mQPYj2Y … dded#at=11

ps. zwracam godność stoją 2 szt "Ma" i sidekick - z tym ze na tym Ma po lewej stronie jest moje show do testowania urządzeń - wklepane adresy dokładnie jak w głównej Ma i 4 podstawowe efekty testujące urządzenia

Ostatnio edytowany przez vandj (2011-02-25 07:20:36)