Odp: ALFA 24/255

ada napisał/a:

Panie Światełko, bardzo serdecznie zapraszam do Krakowa.  W maju i czerwcu będą dwa nieduże,  fajne plenerowe koncerty, będzie dobra muzyka, ciut więcej niż pary, będzie alfa, przyda się pomocna dłoń a nauczyć się możesz bardzo dużo:) może trzy magiczne literki przed nazwiskiem nie ucierpią, jak wpaniesz na jeden dzionek;)

W maju nie da rady. Naprawdę muszę wziąć się za skończenie tych studiów w terminie (potem się będą ciągnęły jak smród po gaciach...). Ale piszę się na czerwiec. Odezwę się na mejla to dogadamy szczegóły. Osoba oświetlająca najlepszego gitarzystę na świecie (moja bardzo subiektywna opinia) na pewno jest ciekawą osobistością :]

17

Odp: ALFA 24/255

panie światełko, centrum kultury w Bełchatowie to jest to gdzie obok budynku stoi taki amfiteatr z takim dachem jakby pozwijanym w ruloniki ?

Odp: ALFA 24/255

Tak. :]

19

Odp: ALFA 24/255

Panie Światełko, nie lej miodu, tylko przyjeżdżaj;) Emilem szczegóły.
Panie Yanzy, jak najbardziej zapraszam. Szczegóły jak wyżej. Zawsze też  możesz zaglądnąć do Elwo, gdzie jedna Alfa pomieszkuje, jest podpięta i można podotykać.

Odp: ALFA 24/255

Podziękowania dla Ady i Michała Bystrzyckich za możliwość poprzeszkadzania w pracy i możliwość zdobycia pierwszych cennych doświadczeń bojowych :]

Zapomniałem się zapytać czy wejścia audio w Alfie mogą działać wspólnie? Tzn. na audio jeden mam sygnał ze stopy, a na dwójce bas. Czy mogę sobie ustawić, że mruganie światełek zielonych będzie wraz ze stopą a czerwonych z basem czy zawsze tylko jeden sygnał może być użyty (ale to by chyba było bez sensu)?

Drugie pytanie. Załóżmy, że mam LedPary. Aby wszystkie chodziły tak samo muszę je skrosować prawda? A jeśli chcę aby wszystkie miały takie samo strobo ale dla każdego chcę osobno sterować kolorem to ustawiam sobie, w którymś zestawie kros strobo i kros dimmera wszystkich LedParów i osobne suwaki na kolory dla każdego z osobna. Chyba tak to mniej więcej wygląda?

Trzecie pytanie. Czy mogę na jednym (czy raczej na trzech) suwaku ustawić sobie zmianę koloru w takich sposób, że jak połowa Ledów będzie świeciła na ciepło a druga na zimno, to przesunięcie suwaków (ale chciałbym je mieć pod jedną ręką) spowoduje zamianę miejsc (ciepłe na zimne, zimne na ciepłe). W tym względzie ogranicza mnie chyba charakterystyka RGB??