16

Odp: Splitter DMX

Generalnie w naszym fachu, a jest jaki każdy wie, ciężki kawałek chleba, nie ma co iść na taniochę, są rzeczy sprawdzone które działają jak u mnie w czarnej dziurze  big_smile nie to żebym był dilerem Martina hi hi  lol
tanio kupujesz, dwa razy kupujesz, a cena jest bardzo podobna, pogadaj z LTT to sprzedadzą z upustem. Popieram przedmówce, scena rządzi się innymi zasadami od klubu.

Bogdan

HD

17

Odp: Splitter DMX

rozumiem, jednak nie zamierzam iść po najniższej linii oporu, dlatego właśnie wolałem spytać Was znawców jak wygląda z tym ukochanym eurolitem. Rozumiem, że upieralibyście się przy wyborze firmy Martin lub Proxima? Jeśli tak to tych firm jak najbardziej będę się trzymał smile

18

Odp: Splitter DMX

jakieś opinie na temat tego splitterka można prosić? smile

Proxima PX094-3-DMX:
http://midi.pl/p4627-PROXIMA-PX094-3-DM … itter.html

19

Odp: Splitter DMX

Mam Proxime jak i Eurolite oba sprawują się bez zarzutu już 2 rok, często pracują całą dobę non stop. Zresztą zrobiłem sobie splitter podobny do Proximy, który przechodzi fazę testów,  jak na razie bez problemów.

20

Odp: Splitter DMX

w takim razie będę się trzymał Proximy, ponieważ na chwilę obecną nie mam aż tak rozległych instalacji smile (typu q-limax etc. tongue )

21

Odp: Splitter DMX

Kup sobie proximę, będziesz mógł zapommnieć o problemie, a z eurolitem nigdy nie wiadomo. Jeszcze trafisz na gorszą partię i będziesz się z nim bujał, aż nie dojdziesz że masz splitter walnięty

22

Odp: Splitter DMX

dokładnie tak napisałem w swoim poście, że trzymać się będę tylko 'Proximy', ponieważ nie mam aż tak dużej sprzętu by na kratownicach wieszać martiny, a puszczenie kilku linii od Proximka idealnie mi wystarczy smile

23

Odp: Splitter DMX

dokładnie, oszczędność 100-200 zł. na spliterze euro... byłaby złudna bo bujałbyś się z nim jak z innymi produktami tej marki

24

Odp: Splitter DMX

mam świadomość tego, że nie każdego stać na wszystko (choć chęci mają), ale wyznaje jedną prostą zasadę, nie stać mnie na byle badziewie i wole zainwestować raz a porządnie smile dlatego zgodnie z Waszym doświadczeniem i sugestiami będę inwestować tylko w sprawdzony sprzęcik godnych marek smile