1

Temat: zero88 Jester 12/24

Witam szanownych Państwa, mam pytanie:

Czy ktoś miał może do czynienia ze sterownikiem zero88 Jester 12/24? W internecie za dużo informacji na jego temat nie ma, nie wspominając o YouTube...

Ostatnio edytowany przez Mikey (2011-01-25 19:39:22)

2

Odp: zero88 Jester 12/24

Oj chyba raczej ciężko...troszkę przypomina połączenie Avo i ETC wink

http://img507.imageshack.us/img507/5295/50840.png
http://img689.imageshack.us/img689/7769/32089.png

3

Odp: zero88 Jester 12/24

Ostatnio Teatr przejął dystrybucję Zero88, więc może ktoś doradzi od nich.

Dla mnie to jakieś podchwytliwe pytanie.
Co znaczy że "za dużo" nie ma w internecie? Jakieś konkrety co chce się znaleźć?
Google wyrzuca strony ze specyfikacjami, nie ma też problemu z instrukcją.
Chyba że barierą jest nieznajomość angielskiego...
<upiorny_śmiech_z_playbacku>
lol
</upiorny_śmiech_z_playbacku>

Ostatnio edytowany przez KacperP (2011-01-26 11:56:11)

4

Odp: zero88 Jester 12/24

Zapomniałem dopisać, że chodzi mi o "opinie i Wasze doświadczenia z tym sprzętem" (mój błąd że już na samym początku nie sprecyzowałem pytania tak jak powinienem  sad  ), jeśli chodzi o instrukcje i specyfikacje to owszem znalazłem, moja znajomość angielskiego jest do niczego, aczkolwiek przy sprzęcie orientuje się bez większych problemów, natomiast z języków lepiej mi idzie niemiecki, ale to już tak marginalnie.

5

Odp: zero88 Jester 12/24

Moje doświadczenie z tym sprzętem jest takie, że kikukrotnie wizialem w zachodnich riderach punkt o całkowitej nieakceptacji przez świetlika konsolet firmy zero88.

To niestety nie jest najlepsza rekomendacja.

6

Odp: zero88 Jester 12/24

Jezeli chodzi o te najnizsze modele tzn jestery i jugglery to uwazam ze sa bardzo solidnie wykonane i do zastosowan typu mala scenka i pare reflektorow to rozwiazanie jak najbardziej sensowne. Suwaki chodza gladko i precyzyjnie, przyciski tez ok, duzo funkcji jak na takie male kontrolery, do jesterow mozna podpiac monitor zeby miec wglad w funkcje. Sprzedalismy kilka sztuk narazie i nie bylo zadnych zwrotow:)  Sam uzywam jugglera jako pole reczne do dimmerow jako przystawka i wszystko dziala. Mikey jezeli chcesz to daj znac, wysle ci na sprobowanie, sam ocenisz.

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

7

Odp: zero88 Jester 12/24

na chwile obecną nie potrzebuje dotknąć osobiście, ale dziękuje za propozycje smile