1

Temat: Zasilanie

Jak się ciągnie w wielkim świecie zasilanie do światła konwencjonalnego od dimmerów tak żeby było szybko, prosto i estetycznie? Jakiś kabelek wieloparowy zakończony hartingami? Skąd takiego multicore-a dla zasilania wziąć?

2

Odp: Zasilanie

Różnie bywa. Często wykorzystywane złącza to: harting, socapex. Niektóre ekipy ustawiają dimmery na kracie i doprowadzają tylko pion i dmx.

PRZEWODY WIELOPAROWE

SOCAPEX

Pozdr

Ostatnio edytowany przez ropniak (2009-03-24 22:45:53)

3

Odp: Zasilanie

Skąd wziąć?? No w takim sklepie Elwolight mają, znasz może ?? smile smile
Co do przewodów wieloparowych to polecam poszukać jakiś w gumie co prawda 2 razy cięższe ale jak jest zimno to docenisz gume w porównaniu z poliwinitem w którym są te szare przewody.

4

Odp: Zasilanie

W elwolightcie na stronie niestety nie znalazłem, choć podejrzewałem że pewnie są i liczyłem na to że jeśli moje przypuszczenia są słuszne to admin o tym napisze. smile
Możesz rozwinąć jakoś temat tej gumy? smile Czym to się w praktyce różni?

5

Odp: Zasilanie

chodzi o to że przewód gumowy będzie cięższy z uwagi na większą ilość izolacji
ale w niższych temperaturach będzie duużo bardziej elastyczna

6

Odp: Zasilanie

Generalnie standartem w Polsce są socapexy ew. hartingi. Co do kabli to mege Ci dać namiar na firmę która cos takiego sprzedaje (wykonują sami na zamówienie), ew. możesz poskladac sam. Co do kabli to tak jak kolega napisal lepiej użyć tych w tzw. gumie

7

Odp: Zasilanie

przede wszystkim ABL Kolego. wink

8

Odp: Zasilanie

Hmm... Prawdę mówiąc to nie widzę u nich na stronie w ofercie kabli... Trzeba się z nimi skontaktować osobiście coby jakieś informacje na ten temat zdobyć?

9

Odp: Zasilanie

dokładnie tak, na stronie nic nie ma.....a należy do nich zadzwonić i robią na zamówienie wszystko czego potrzebujesz:) ja pracuję tylko na okablowaniu ABLowskim.

10

Odp: Zasilanie

W elwo znajdziesz jedne i drugie i zrobią...........na stronie nie ma

Michał Bystrzycki
--------------------

11

Odp: Zasilanie

Na stronie to jet może z 1/1000 tego co naprawde u chłopaków można dostać smile smile

12

Odp: Zasilanie

Koledzy jaki jest koszt powiedzmy 25m. socapexa w gumie ( duża jest różnica w cenie pomiędzy gumą a polvinitem?)

13

Odp: Zasilanie

tu są gotowce ale wymiaru i średnicy żyły nie podają i tez nie ma pewności czy to guma.
http://www.prosklep.com/productList/ind … tykowy.htm

tu masz z metrami
http://www.scort.pl/showtec-socapex-kab … y-25m.html

na zimę jak znalazł gumowane smile z plastikami to idzie się powiesić.

Ostatnio edytowany przez vandj (2011-01-25 20:14:15)