1

Temat: Oprawy, reflektory LED biale światło do oświetlenia holu

Witam
Szukam źródeł światła LED Białego zimnego koloru do oświetlenia holu wejścia do teatru. Jest to podwójne wejście jak można tak powiedzieć, wchodząc w pierwsze wejście, znajdujemy się w czymś rodzaju wiatrołapu, gabarytowo to około 8m szer, ok 3 wys i dł 3m coś tak mniej więcej. Chcieliśmy tam puścić jakieś chińczyki PAR 36 i 56 LED, nawet bez DMX ma się zapalić i świecić, tylko że to ma być jednolite światło, jego barwa a nie świecić tęczami itp, poza tym jest tam wilgoć i etc więc jakieś większe IP 4/4 by się zdało. Znalazłem coś takiego:
http://pl.revolution-tech.com/produkty/ … %C4%99trz/

http://pl.revolution-tech.com/produkty/ … barsmd-30/

reflektorki z 3 diodami rozsył światła 40st i listwy o mocy 2x18W jarzeniowego
szukam coś podobnego, większego nawet jak PAR 56 tylko ledy, najlepiej światło białe zimne, żadne RGB, dmx nie jest mi potrzebne, no i cena też się liczy. Światło raczej wyciągające skierowane na białe powierzchnie, bardziej dekor niż właściwe oświetlenie. Są w suficie stare "dziury" po nawiewach i tam będą wstawione jarzeniówki z matówką więc z tego będzie takie główne światło
Dzięki za pomoc

Ostatnio edytowany przez rokigd (2010-12-10 17:34:24)

Bogdan

HD

2

Odp: Oprawy, reflektory LED biale światło do oświetlenia holu

daj na pion od góry z zasłoniętym bokiem paski led. Wyjdzie tanio a solidnie. Jezeli masz białe ściany polecam czerwony będzie ciepło i przyjemnie jak nie chcesz kolorów zostań przy białym.

Ostatnio edytowany przez vandj (2010-12-10 21:38:04)

Post's attachments

led.jpg
led.jpg 17.48 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

3

Odp: Oprawy, reflektory LED biale światło do oświetlenia holu

Wiem że ostatnio CiE nie przekonują ale: http://pxm.pl/index.php?group=5

Michał Bystrzycki
--------------------

4

Odp: Oprawy, reflektory LED biale światło do oświetlenia holu

Uprzedzam że oświetlenie holu wejściowego podpada pod stosowne normy.
Będzie to PN-EN 12464-1 o oświetleniu miejsc pracy we wnętrzach, oraz PN-EN 1838 o oświetleniu awaryjnym oraz dróg ewakuacyjnych.

5

Odp: Oprawy, reflektory LED biale światło do oświetlenia holu

z normami daję radę, oprawy jarzeniowe na całej szerokości będą miały moduł, tabliczki biegacze też będą.
Ledy to raczej jako dekor i głównie noce, ale pewnie w dzień też coś zaświeci, dlatego ledy, aby nie popaść w mm2 na kablach i żeby liczniki zawrotu głowy nie dostały  smile , właściwe to jarzeniowe z góry, taki plan na teraz, ale za chwilę może się zmienić, dzięki.
Podobno we wtorek ma dojechać do mnie boss z PXM bo w mijającym tygodniu podobno zasypało i nie mógł dojechać, to przy okazji wypytam na tę okoliczność. Michale, ostatnio rzeczywiście nie robią na mnie nawet bladego wrażenia, aaa będę sprzedawał 3 splitery FV i te sprawy, nawet dwa pudełka oryginalne  big_smile , skoro u mnie nie działają ( gdzie indziej i owszem) to na co mi one, zakupiłem Martina i Ok. Niech tylko mi Boss PXM pokaże że jednak nic w nich nie ma i są sprawne, a ja wymyślam se, ot tak. Wypowiem się na te tematy, myślę dość obszernie w przyszłym tygodniu.
Pozdrowienia z 3miasta

Ostatnio edytowany przez rokigd (2010-12-12 01:39:00)

Bogdan

HD