1

Temat: Jem ZR33 Hi-mas awaria pilota

Witam
Mam takie małe pytanko moze ktos juz miał ten problem, a mianowicie chodzi o to ze na sztuce nagle przestal mi reagowac piloto do tej dymiarki. Wszystkie diody sie swieca ale nie podaje sygnalu zeby dymic. wyslal bym do serwisu ale mamy teraz od ch... sztuk a to jets nasza jedyna dymiarka wiec nie moge sobie na to pozwolic. przez DMX mozna spokojnie dymic, ale niemam czasowych ustawien co mi teoszke przeszkadza.
Z góry dziekuje za pomoc

2

Odp: Jem ZR33 Hi-mas awaria pilota

Ciezko powiedziec mam u siebie takie wytwornice i w sumie nic sie z nimi nigdy nie dzialo. Ja akurat z pilota nie kożystam. Cieżko powiedziec najlepiej by było sprawdzic w drugiej wytwornicy.

3

Odp: Jem ZR33 Hi-mas awaria pilota

Sprawdź czy wciśnięty jest przycisk Stand-by, wiem, że to banał, ale różnie bywa.

4

Odp: Jem ZR33 Hi-mas awaria pilota

Wciśnięty ale niestety nadal nic. No cóż chyba zostanę przy sterowaniu ze stołu

5

Odp: Jem ZR33 Hi-mas awaria pilota

Wiesz co, zrób jeszcze jedną rzecz: ustaw w dymiarce timer i zobacz czy dymi z timera, a no i pamietaj że pierwsze pokrętło od "output" nie może być maksymalnie przekręcone w lewo. Jeśli nadal nic to nie daje to wyślij pilota do Martina(prolightu).powodzenia

6

Odp: Jem ZR33 Hi-mas awaria pilota

To tez nie dziala, a pilota niemoge wyslac bo bez pilota jem nie dziala wcale a sztuk sie narobilo od cho***y i niema kiedy wyslac

7

Odp: Jem ZR33 Hi-mas awaria pilota

srubokret+nowe potencjometry lub przyciski lub nawet preparat"kontakt"do potencjometrow powinno pomoc ,rozkrec jeszzcze sama obudowe i sprawdz czy wszyskie zlacza mocno sie trzymaja \

choc szczerze dym ze stoly to same ++