1

Temat: Co to jest Re-kontra?

Co to jest Re-kontra ?

2

Odp: Co to jest Re-kontra?

A kto Ci wysunął takie określenie że tak pytasz??
Nie mam pojęcia co to RE KONTRA

3

Odp: Co to jest Re-kontra?

pierwsze słysze lol moze cos pokręciłeś? ja sie nie spotkałem z takim określeniem.

-------------------------------
od jutra rzucam palenie.....

4

Odp: Co to jest Re-kontra?

tylko wiem że "rencontre" to jest spotkanie po francusku, ale skąd słuchałeś to nazwy?

5

Odp: Co to jest Re-kontra?

Bliskie spotkanie trzeciego stopnia z reflektorem : ) Dobre

6

Odp: Co to jest Re-kontra?

to określenie zasłyszane chyba od jednego barmana a najprawdopodobniej chodzi o Par-a powieszonego za scenką w klubie"RE" na Mikołajskiej 5!     smile

7

Odp: Co to jest Re-kontra?

Czyli mówicie, że jak "Murzyn" powiesi Kontrę, to powstaje Re-Kontra??

Strange.

8

Odp: Co to jest Re-kontra?

wsio panowie jest proste.... chodzi koledze o normalna "kontre" tylko prawdopodobnie ktos odpisywal na posta i dodal sie Re-  przed tytulem posta... prodste..
A tak a pro po to wydawalo mi sie ze na forum sa koledzy po fachu a wnioskuje ze sie dobrze bawia...

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

9

Odp: Co to jest Re-kontra?

Nie mogę być całe życie poważny, bo mamusia ostrzegała, że mi żyłka pęknie jak się będę spinał.

10

Odp: Co to jest Re-kontra?

no niby tak ale kazdy z nas sie uczyl i nadal uczy chyba ze wam wystarczy juz ta wiedza ktora posiadacie.
znajac zycie polowa z was kolory zna tylko z nazwy czerwony zielony itd a nie z numeracji i tak samo pewnie jest z zarowkami i wieloma innymi...
Ja sie nie uważam ze jakiegoś speca.. a forum jest po to aby sobie pomagac... bo jesli sie myle to ja sie wypisuje .
Pozdro

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

11

Odp: Co to jest Re-kontra?

Po czterdziestym zaglądnięciu do katalogu filtrów w celu sprawdzenia który kolorek ma jaki numerek każdy ten numerek zapamięta.

Jeżeli masz jakieś dręczące Cię zagadnienie, to napisz nowy wątek, nie narzekaj na jakość forum i osób tu przebywających, tylko rób swoje.

12

Odp: Co to jest Re-kontra?

Marcin, widzę, ze dużo, już ciebie nauczyła praktyka ze światłem.Mnie to bardzo cieszy..
..,tylko że ten próbnik się nie przyda tym  którzy świecą ..nocami po golonkach,bankierach,syntezatorach,kegach z piwem,parkietach..i białych kozakach z cekinem..
W większości przypadków,sprawa jest uproszczona, przeciętnie oczywista i blacha., co oczywiście nie przeszkadza w odkrywaniu "tajemnej wiedzy świecenia po..mięsach",ścinanych przez KATa w ubojni..
Natomiast masz rację,każdy powinien fachowo znać numer filtra..,jeszcze lepiej jak zna jaki efekt da z danego typu lampą,przestrzenią fakturą..,no i kurą w eventowym wydaniu.
Polecam 004,z sosem beszamelowo-śmietankowym i zespołem abba.
I po drugie masz racje: jeśli masz jakies dręczace zagadnienie,to nie narzekaj na jakośc forum,i osób tu przebywających.O wiele prościej obudzić kogoś nad ranem-"realizatorskim" zagraniem.

Vari-Czub.Chirurgia oświetlenia scenicznego wraz z dyslekcją i czystym strumieniem świadomości,wraz z fizycznością pracy,i ochota do tworzenia.Wraz ze wszystkim co związane ze światłem..,i jeszcze pewne przemyślenia.

13

Odp: Co to jest Re-kontra?

Odnośnie filtrów.To oprócz bardzo wesołego akcentu,jaki został powyżej zamieszczony,(skierowany wektorem w rozsądne pole,gdzie ja nie umniejszam tym co mielą ozorem,i nienaigrywam się z tych z którymi dywaguję..Szukania kolorów winszuję)I nie chcę być zle zrozumiany..,gdyż wszyscy bracia,jesteśmy oświetleniowcami.I skrzydła sie nam tylko czasem podcina,gdy  trzeba świecić po tym co się wcina.Lecz świecić do smaku jak kucharz do przyprawy,z byle PARowskiej zastawy..I bardzo pomysłu Marcinowi gratuluję,uczmy się filtrów-świećmy jak umiem.
I Tak naprawdę wszyscy sie od siebie uczymy,.szable schowajmy gdyż światło robimy.
I racja to dalece oczywista,.by zaświecić światłem,-nie potrzeba pyska.Nie potrzeba dumnie się z plakietką wśród tłumu przechadzać,przepychać keisów na oczach tłumu..Wystarczy jedynie zasięgnądz rozumu.
I nie potrzeba się nosić z godnością,wystarczy rzetelnie pracować..,i z jakością.

Vari-Czub.Chirurgia oświetlenia scenicznego wraz z dyslekcją i czystym strumieniem świadomości,wraz z fizycznością pracy,i ochota do tworzenia.Wraz ze wszystkim co związane ze światłem..,i jeszcze pewne przemyślenia.

14

Odp: Co to jest Re-kontra?

Nawrot napisał/a:

Co to jest Re-kontra ?

kto ci to powiedział lub gdzie wyczytałes -bo przejęzyczenie lub ktos miał na mysli cos swojego

15

Odp: Co to jest Re-kontra?

nie odkopuj  nie ma sensu smile