1

Temat: Urszula

Rider światło i dźwięk

Post's attachments

urszula.rar 24.51 kb, 49 downloads since 2010-04-07 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

2

Odp: Urszula

http://www.impresjot.pl/artysci/urszula … lo2010.pdf

3

Odp: Urszula

Fajne Urszula ma spodnie smile

Michał Bystrzycki
--------------------

4

Odp: Urszula

hmmm nie rozumiem dlaczego  musi być zgoda Relizatora  na daną firmę   , ( punkt 1.)  jeśli sprzęt się zgadza , wszystko działa to co za różnica   ,  czy  jest to mała firma   czy wielki koncern oświetleniowy ??

5

Odp: Urszula

Bo np realizator nie lubi bądź nie chce pracować z daną firmą/grupą firm. Wiem to po sobie z niektórymi firmami się poprostu nie da współpracować.

6

Odp: Urszula

ale z serii ze co..... ta firma nie bo  ich nie lubię   , ta firma nie  bo  nie piliśmy piwka po sztuce   , czy  że ta firma nie bo akurat w ten dzień mi się złe świeciło   .. no chyba ze są naprawdę konkretne powody  to co innego

7

Odp: Urszula

Z cyklu ta firma nie bo nie potrafi spełnić ridera tak jak należy, z cyklu ta firma nie bo na sztuce się nie zgadzało, z cyklu ta firma nie bo ekipa była niekompetnetna, z cyklu ta firma nie bo sie nie da z nimi dogadać, z cyklu ta firma nie boma rozjebany sprzęt, itd.
Słuchaj ostatnio robiłem produkcję, wykonany projekt promotor szuka sobie firmy która to zrobi przez zapytanie ofertowe. Dzwonią jedni czy da sie pozamieniać lampy etc. rezygnują, drudz, trzeci itd. zostaje wytypowana jedna z większych firm po czym wybija się właściciel jednej małej firmy i zaczyna prootorowi suszyć łeb, że dadzą radę i żeby event robić z nimi. Gdy przyszło co do czego okazało się że nic sie  nie zgadza, jest jeden wielki syf i trzeba na szybko wracać do firmy A. Poprostu czasami trzeba komuś podziękować, żeby na sztuce się zgadzało i to nie tylko w przypadku zespołów.

Ostatnio edytowany przez kiju (2010-08-25 21:24:46)

8

Odp: Urszula

kiju napisał/a:

Z cyklu ta firma nie bo nie potrafi spełnić ridera tak jak należy, z cyklu ta firma nie bo na sztuce się nie zgadzało, z cyklu ta firma nie bo ekipa była niekompetnetna, z cyklu ta firma nie bo sie nie da z nimi dogadać, z cyklu ta firma nie boma rozjebany sprzęt, itd.
Słuchaj ostatnio robiłem produkcję, wykonany projekt promotor szuka sobie firmy która to zrobi przez zapytanie ofertowe. Dzwonią jedni czy da sie pozamieniać lampy etc. rezygnują, drudz, trzeci itd. zostaje wytypowana jedna z większych firm po czym wybija się właściciel jednej małej firmy i zaczyna prootorowi suszyć łeb, że dadzą radę i żeby event robić z nimi. Gdy przyszło co do czego okazało się że nic sie  nie zgadza, jest jeden wielki syf i trzeba na szybko wracać do firmy A. Poprostu czasami trzeba komuś podziękować, żeby na sztuce się zgadzało i to nie tylko w przypadku zespołów.

Albo z cyklu że nie daję się nowym żadnej szansy...

albo istnieją przecież referencje a to że są znajomości to później się człowiek  budzi z ręką w nocniku...

Ostatnio edytowany przez coolibeer (2010-08-25 21:30:05)

9

Odp: Urszula

Na jakiej podstawie twierdzisz, że nie daje się nowym szansy?? Bo nie robią odrazu dużych produkcji? Bo w pierwszym roku nie realizują najbardziej wymagających kapel? Do wszystkiego trzeba dojść, nic nie ma od razu.

10

Odp: Urszula

kiju napisał/a:

Na jakiej podstawie twierdzisz, że nie daje się nowym szansy?? Bo nie robią odrazu dużych produkcji? Bo w pierwszym roku nie realizują najbardziej wymagających kapel? Do wszystkiego trzeba dojść, nic nie ma od razu.

Wiem może źle się wyraziłem ale już z edytowałem post

Trzeba daną osobę lub firmę sprawdzić najpierw. Ale nie ma co robić off topica.

11

Odp: Urszula

Ok sprawdzić można, albo skożystać z opinii kolegów po fachu. Generalnie naprawde, są ludzie którym się nie da normalnie wytłumaczyć, że nie dadzą rady i położą sztukę albo zrobią komuś krzywdę. Generalnie w tym sezonie miałem taka sytuacje, że na event był przygotowany projekt, organizator go dostał zatrudnił firmę. Po przyjechaniu na miejsce nie zgadzało się prawie nic. Zaczęło się szycie oświetlenia w taki sposob, żeby jakkolwiek to wyglądało, w międzyczasie przyjechał zespół, oczywiscie odbyła się standartowa "rozmowa", ale to pomińmy. Efektem finalnym pomijając całodzienne boje, kłótnie itp, było to iż na koncercie headlinera źle zabezpieczone statywy oświetleniowe wylądowały na muzykach na szczęscie nierobiąc im krzywdy a siejąc spustoszenie w instrumentachi piecach. Bo ktoś się zabrał za coś za co brać się nie powienien...

12

Odp: Urszula

Dam da di ram di ram dam. Z tego forum to robi sie kolko matek rozancowych przez te ridery.. AdminsieMichale, zrobcie moze osobne forum na ridery smile

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

13

Odp: Urszula

tu macie przykład z jakiego powodu nie bierze się tanich firm....
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/ar … /282773260

teraz pan Manger zanim coś zaakceptuje to 8 x sprawdzi a to ze pani też się spieszyło tego dnia  każdy odsuwa na bok smile

Można robić duże sztuki, wynająć światłą, dźwięk w Polsce firm ren-talowych jest opór  ale potrzeba ludzi którzy się na tym znają a nie kogoś kto je powiesi i zapyta co dalej?
Co z tego ze wiesz co robić jak reszta "ekipy" patrzy na ciebie i dedukuje o co mu chodzi ??