Temat: szkolenie z Light Jockey

Organizuje szkolenie z Light Jockey'a pomiędzy 17 a 23 maja.
Zakres to: programowanie scen, sekwencji, cue, cuelist, generator efektów, tworzenie bibliotek urządzeń, programowanie timecode do muzyki, peryferia (midi, 2518, 2510, sterowanie przez DMX in, fingers), hotkeys, LJ manager + touchscren, OffLine visualizer.

Szkolenie planuje na dwa dni pierwszego dnia podstawy, drugiego funkcje zaawansowane (po 8 godz dziennie).
Szkolenie odbędzie się w klubie W-Z cześciowo w oparciu o wizualizator i następnie na rzeczywistych urządzeniach. Klub dysponuje Parami, neonami, diodami, dymiarkami, skanerami i głowami.

Gotowy jestem przeprowadzić szkolenie poza wrocławiem u zainteresowanych firm czy osób.
Mogę zorganizować również szkolenie z dowolnej innej konsolety lub programu czy urządzenia ( martin , compulite (Vector, Spark, Micron, Sabra), MA, MA 3D, MSD, MLD, Trackpod, Pulsar, Avolites, Arkaos, Maxedia, itp...).

Kontakt  mail :  januszbilicki@wp.pl
tel: 887672591

Pozdrawiam Janusz Bilicki

2

Odp: szkolenie z Light Jockey

Było zapytanie o koszt - oceniam na ok 250 PLN za dwa dni
Janusz

3

Odp: szkolenie z Light Jockey

o jeśli chodzi o MA Lighting oraz o Vector'a ?

4

Odp: szkolenie z Light Jockey

Generalnie z MA i Vectorami nie ma problemu poza tym, że byłem wiele lat pracownikiem LTT i zajmowałem się tam również szkoleniami. LTT robi bardzo dobre szkolenia z MA i ostatnio mój przyjaciel i były uczeń Bogumił Palewicz zaczął szkolenia z Vectora. Ja wychodzę z ofertą uzupełniającą stąd Light Jockey i inne tematy. Szkolenie z MA, czy Vectora dla początkującej osoby to jest ok 6 miesięcy i dobrze jak robi to firma dystrybutor. W tym zakresie wolę robić kursy doszkalające.
Janusz

5

Odp: szkolenie z Light Jockey

Dostałem właśnie potwierdzenie że szkolenie zakończymy certyfikatem LTT przedstawiciela Martina w Polsce.

Janusz