Temat: Partner Sterownik DMX ELATION

Hej,

Wie ktoś może jak ten wynalazek działa, np czy można wygenerować jakieś efekty czy to tylko sam bank dla programów, podłączyłem to kiedyś razem ze sterownikiem alfa ale jakoś nie chciało ze mną ani z innymi urządzeniami współpracować a że było mało czasu to nawet nie mogłem dłużej nad tym przysiąść.

Pozdrawiam

2

Odp: Partner Sterownik DMX ELATION

Ogólnie produkty Elation są delikatnie powiedziawszy badziewne;-)

3

Odp: Partner Sterownik DMX ELATION

A dlaczego?  rozwiń temat???

4

Odp: Partner Sterownik DMX ELATION

Spotkałem się z głowicami Elation. Po pierwsze urządzenia świecą słabo (chodzi mi o jasność), są dość wolnei niestety awaryjne. Naprzykład CMY się przycinał, były problemy z dimmerem, urządzenia wyłączały żarówkę, nie chciały odpalić lampy bez tzw. twardego reseta. Ogólnie z tego co wiem były użytkowane ok 6 miesięcy więc raczej słabo z trwałością. Jest to kolejny niskojakościowy chiński produkt...

5

Odp: Partner Sterownik DMX ELATION

kiju napisał/a:

Jest to kolejny niskojakościowy chiński produkt...

Ale za to cena jaka...

Michał Bystrzycki
--------------------

6

Odp: Partner Sterownik DMX ELATION

Cena niska, ale częste serwisowanie też kosztuje... Miałem swego czasu znajomego, który podliczył, że przez 3 lata naprawy urządzeń, koszta wyporzyczenia na ich miejsce brakujących sztuk, były tak duże, że dopłaciłby sobie do Martinów. Miał bodajże PRLighting...

7

Odp: Partner Sterownik DMX ELATION

Szkoda ze niepowiedzialeś ze firma elation to shit jak pytałem o sterownik a teraz wpisałem go już w dofinansowanie i jak sie uda to bede musiał zakupić, możne sie nie rozczaruje sterownikiem, ale dobrze ze o głowach wspomniałeś bo tez brałem je pod uwagę a ta kto wszystko jasne - omijać z daleka. Teraz trudna decyzja które głowy ??? - ehhh.

8

Odp: Partner Sterownik DMX ELATION

znając polski rybek i wkraczając w rok 2010 bierz robe 700 lub martin 700 i w górę...
500-tki już ze tak powiem czekają na pogrzeb co po prawie 10-12 latach spełniania minimum- maximum raiderowego i tak jest bardzo dobrym wynikiem

Ostatnio edytowany przez vandj (2010-02-15 00:14:33)

9

Odp: Partner Sterownik DMX ELATION

Bardzo chętnie ale obawiam się ze budżet mi na to nie-pozwoli, zakładam dopiero działalność, wszystkie zakupy sprzętowe robię z odłożonej kasy i z dotacji z Pup. Potem będę  walczył o dotacje z UE właśnie na głowy ale max jaki mogę osiągnąć to 40 tys. zl za tyle nie kupie 4 szt 700. Poza tym mój poziom imprez to narazie małe eventy, bankiety itp. Ale nie chce być jak inni którzy wpadaj na imprezę z byle scannerem eurolite i dlatego bardzo mocno stawiam na oświetlenie. Jako mało doświadczona osoba słucham rad bardziej doświadczonych w tym głownie osób z forum smile

10

Odp: Partner Sterownik DMX ELATION

No i po raz kolejny wraca znany nam temat, rozmawialiśmy o tym na forum wiele razy. Swoją drogą posiadając 40 000zł można już coś ciekawego zakupić:)

11

Odp: Partner Sterownik DMX ELATION

za 40 koła ... 1 x zr33, 2x blindery(4x650w), dimmer 6x 16A, trochę par 56 4-6 martinów mac 500 z allegro + jakiś stół polecam shadow jest uniwersalny i dobrze zbudowany porównując z innymi stołami robe, sgm pilot itd odrobina ledówek par 64