46

Odp: Kody koloru

vandj napisał/a:

albo w każdym urządzeniu wirelesa + jedna stacja nadawacza ale by było mniej plątaniny tego zdzierstwa.
zasilanie , adresujesz urz i na konstrukcje cyk działa  next tongue... lub wbudowany aku adresujesz, zasilanie i działa next

Swego czasu znajomy pokazywał mi filmik w internecie jak dwoch gości przyjechało na sztukę, poroztawiali jakieś urządzenia ledowe, rozstawili konsoletę i tyle (bez kablowania) bo urządzonka były z bezprzewodowym DMX-em i zasilane akumulatorami. Czyli bez przewodów też sie da smile

47

Odp: Kody koloru

Nienawidzę urządzeń akumulatorowych.
Już chyba wolę kablowe spaghetti smile, a i nienawidzę zewnętrznych zasilaczy

48

Odp: Kody koloru

jak smerf maruda smile hyhyhy tylko on wołał nie cierpie.
technika się posuwa zobaczymy co będzie w XXI wieku a dokładnie w połowie
Ciekawe by były zwijacze kabli (ala usb)

Ostatnio edytowany przez vandj (2010-01-31 21:43:18)

49

Odp: Kody koloru

Ktoś faktycznie powinien o tym pomyśleć. Takie szpulki ze sprężynami jak np w myszkach smile ( oczywiście każda maksymalna długość oznaczona innym kolorem szpuli) wink

50

Odp: Kody koloru

Tak szczególnie fajnie by działało z PowerLockami albo Pionami 125;-);-)

51

Odp: Kody koloru

Kiju ty wszystko lubisz popsuć. Mi by się przydało takie stado szpulek DMX np 5m max. Rozwijasz 2 a reszta ładnie leży na kółeczku, potem rozłączasz spuszczasz blokadę i kabelek wraca do szpuli wink

52

Odp: Kody koloru

Nie no napewno taki zwijacz miałby swoje zalety, jedynie co to obawiam sie o jego wielkość i wytrzymałość:P. A co do pionu 125A to wydaje mi się że by sie dość fajnie zwijał gorzej by było oberwać wtyczką:D

53

Odp: Kody koloru

A o BHP nie słyszałeś- KASK trzeba nosić...

54

Odp: Kody koloru

w noge też by bolało:D

55

Odp: Kody koloru

No proszę jaka aprobata mego pomysłu...  gdzieś widziałem takie ustrojstwa ale to ile tam kabelka wejdzie ? 5m...

ps. trzeba zrobić takie na sn z trafo 2mW będzie przenośna stacja wielkości puszki od piwa tongue