Temat: Azure Shadow

Temat nie dotyczy pewnie tylko tego stolu ale calej rodziny.
Mianowicie ostatnio po coś potrzebowałem dodac 10 kanałów dimerowych i jakoś tak wyszło, ze niby zostały dodane od 1 adresu tak jak chcialem. natomiast nie moglem ich użyc albo nie potrafilem. mowiac nie moglem ich uzyc chce powiedziec ze znalazlem je dopiero w tabeli adresowania lecz zamiast lokalizacji było napisane PARKED czy jakoś tak. czy ktoś mógł by mnie oświecic co ja zrobiłem? i co z tym zrobic bo mimo ze stol znam ,zdawalo by sie dobrze, to tego nie znalem.

Ostatnio edytowany przez takisam (2009-07-13 15:24:19)

2

Odp: Azure Shadow

Zapraszam do lektury:

http://download.prolight.com.pl/pdf/avo/azure_pl.pdf

3

Odp: Azure Shadow

O ile się dobrze orientuje pokryłeś adresy tzn. miałeś już coś spatchowane na adresach 1,2,3...itd a potem na tych samych adresach chciałeś dobić dimmery w związku z czym je zablokowałeś.

4

Odp: Azure Shadow

To i ja mam pytanie. Co do azure. Jak zmienić adresy dmx urządzeń (przesunąć przenieść itd.) kombinowałem kombinowałem a za cholerę się tego nie dało zrobić. Zawsze musiałem posiadać dysk z danymi fixturami. A chciałem zrobić to bez dysku.

Ogólnie stół jest fajny chyba nawet bardziej nadaje się do inteligentów niż perły.

Ostatnio edytowany przez vandj (2010-01-02 22:54:38)

5

Odp: Azure Shadow

jak bym potrzebował wiedzy z instukcji to bym sobie sam ja przeczytal i nie musisz mi midams wysylac linkow ktorzy wszyscy i tak znaja.
kajmar a wiesz jak to moze odblokowac, bo to co opisales sie zgadza ale problem byl z tym jak to ruszyc?
dawno jej w lapach nie mialem ale tam w patchowaniu jest chyba funkcja repatch?

6

Odp: Azure Shadow

wydaje mi się że jest opcja przepatchowania urządzenia natomiast nie pamiętam kroków. Jutro mam sztukę więc spojżę w Perełce jak to ogarnąć i za 2 dni dam Wam odp.