16

Odp: Proxima px 100

Alicja napisał/a:
avekamil napisał/a:
Alicja napisał/a:

Mhm smile W sumei podoba mi się to bardziej niż to, że czasem ktos mi na siłę nie pozwala czegoś podnieść.. I myśli, że przez to jest prawdziwym facetem -.-

Kiedyś docenisz ludzi którzy chcieli Cię kiedyś wyręczyć w podnoszeniu rzeczy - gdy zaczną się problemy z kręgosłupem tongue ....

Jak się zaczną to nie będę miała nic przeciwko ;] Ale póki co zdrowie i krzepa mi dopisuje wiec jest ok MAN big_smile

Kręgosłup to jedno, a do tego pojawia się jeszcze opcja bolących kolan.
I to też nie jest zabawne..

Wszystko się da. Czasami tylko chwilowo niewiadomo jak to zrobić. :-)

17

Odp: Proxima px 100

Rozumiem.. Naprawdę nei jestem zielona w tym temacie smile Dziewięć lat w sumie trenowałam lekką atletykę.... Większość najbardziej bolesnych urazów wynika niestety z tego, że techniczni zez cały tydzień raczej nie są aktywni fizycznie, po czym przychodzi weekend no i problem - partiami bo partiami ale te kilkaset kg trzeba przenieść... Ale Panowie.. Nie to jest przedmiotem tej rozmowy... Pytanie do Qbazz.. Czy choć trochę pomogliśmy rozwiązać Ci Twój problem ? smile

18

Odp: Proxima px 100

heheh no troche miałem zwały z waszej niby kłutni smile ale pozytywnie. Tak pomogliście mi. Wielkie dzięki.

19

Odp: Proxima px 100

qbazz napisał/a:

heheh no troche miałem zwały z waszej niby kłutni smile ale pozytywnie. Tak pomogliście mi. Wielkie dzięki.

A ja mam "zwałę" z Twojej ortografii tongue W każdym poście, który napisałeś jest błąd z literką "ó" smile

wybur, ogułem, kłutni pisze się przez o z kreską czyli ó - ta lekcja była gratis tongue

- edytuj posty żeby to jakoś wyglądało smile

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

20

Odp: Proxima px 100

Jasne !