1

Temat: Proxima px 100

Witam.
Jestem tu nowy i nie wiem czy w dobrym miejscu pytam.
Mam pytanie co myślicie o takim sterowniku jak Proxima px 100?
Jest to dobry wybur?

2

Odp: Proxima px 100

Mały ten sterownik. - jeżeli chodzi o parametry. Najbardziej nadaje się do jakiegoś lokalu gdzie są konwencjonalia sterowania dimera lub małych efektów dmx - mamy tylko 54 kanały  + strobo.  Na sztuki gdzie tylko są pary - w sam raz.

3

Odp: Proxima px 100

Czyli ogułem nie zabardzo.
A co powiecie o Mirage Px111?

4

Odp: Proxima px 100

To zależy co chcesz na nim robić...

5

Odp: Proxima px 100

Mam 4 skanerki, strobo i laser.

6

Odp: Proxima px 100

Starczy. w zupełności.  Red line to 16 urządzeń 16 kanałowych lub 32 urz. 8 kanałowe.

7

Odp: Proxima px 100

Tylko  jest problem teraz sie dopiero doczytałem. Ten sterownik jest 8 kanałowy a ja mam laser 10 kanałowy.

8

Odp: Proxima px 100

Ale wtedy kanał 9 i 10 wchodzi Ci jakby w steronwiku na koljen eurządzenie czyli jak masz laser 10 kanałowy i wpisujesz go np na pierwszy kanał to konczy się na kanale 10 wogóle ale na 2 kanale drugiego urządzenia, wtedy koleje urządzneie wpisujesz na kanał 11 czyli 3 kanał drugiego urządzenia big_smile

9

Odp: Proxima px 100

zle odczytałem ... chodzi o mirage black (old)  ta to tak jak kolega wyżej czyli adresujesz skanery, strobo i na końcu laser gdzie laser jest na urządzeniu 5 i 6...

Ostatnio edytowany przez vandj (2009-11-09 08:05:28)

10

Odp: Proxima px 100

KOlega ? ;> heh

11

Odp: Proxima px 100

No co??  traktuje Cie jak Chłopa tongue 
to chyba dobrze? jest pełne równouprawnienie.... jesteś babochłopem w zespole elwoforum smile

12

Odp: Proxima px 100

Mhm smile W sumei podoba mi się to bardziej niż to, że czasem ktos mi na siłę nie pozwala czegoś podnieść.. I myśli, że przez to jest prawdziwym facetem -.-

13

Odp: Proxima px 100

Alicja napisał/a:

Mhm smile W sumei podoba mi się to bardziej niż to, że czasem ktos mi na siłę nie pozwala czegoś podnieść.. I myśli, że przez to jest prawdziwym facetem -.-

Kiedyś docenisz ludzi którzy chcieli Cię kiedyś wyręczyć w podnoszeniu rzeczy - gdy zaczną się problemy z kręgosłupem tongue ....

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

14

Odp: Proxima px 100

avekamil napisał/a:
Alicja napisał/a:

Mhm smile W sumei podoba mi się to bardziej niż to, że czasem ktos mi na siłę nie pozwala czegoś podnieść.. I myśli, że przez to jest prawdziwym facetem -.-

Kiedyś docenisz ludzi którzy chcieli Cię kiedyś wyręczyć w podnoszeniu rzeczy - gdy zaczną się problemy z kręgosłupem tongue ....

Jak się zaczną to nie będę miała nic przeciwko ;] Ale póki co zdrowie i krzepa mi dopisuje wiec jest ok MAN big_smile

15

Odp: Proxima px 100

Alicja napisał/a:

Jak się zaczną to nie będę miała nic przeciwko ;] Ale póki co zdrowie i krzepa mi dopisuje wiec jest ok MAN big_smile

Pogadamy jak się zaczną ... i będziesz "pluła sobie w brodę" że tak kiedykolwiek powiedziałaś wink

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg