Temat: Głowy GLP (German Light Produkt) Czy zna ktoś moze tą firmę

Czy zna może ktoś tą firmę GLP (German light product). Jeżeli tak bardzo bym prosił o jakieś uwagi?? czy warto to kupić czy to to też chińszczyzna tylko składna w niemczech??

2

Odp: Głowy GLP (German Light Produkt) Czy zna ktoś moze tą firmę

Raczej odwrotnie jeśli już. Niemiecka precyzja - azjatyckie łapki do pracy.
BDW... Widziałem w zeszłym roku na Messe głowy ledowe GLP - muszę przyznać że bardzo mi się podobały. Solidne i mocno świeciły. Więcej o GLP nie powiem bo nie wiem : )

Michał Bystrzycki
--------------------

3

Odp: Głowy GLP (German Light Produkt) Czy zna ktoś moze tą firmę

Kumpel z firmy ostatnio rozpracowywał jeden stól bo nikt go nieznał nawet sprzedający , mówił że jest prosty i szybko z nim dał sobie rade i że jak za tą cenę to fajny sterowniczek.

4

Odp: Głowy GLP (German Light Produkt) Czy zna ktoś moze tą firmę

ja mam stół z glp messenger 1 całkiem niezły i prosty w obsłudze, tylko ekranik na nim szwankuje bo się paski pikseli wyłączają:)

5

Odp: Głowy GLP (German Light Produkt) Czy zna ktoś moze tą firmę

Kamilio kupiłeś może te głowy? Przymierzamy się do zakupu 4 sztuk 250W i nie wiem czy wziąc GLP czy futurelight 260.

6

Odp: Głowy GLP (German Light Produkt) Czy zna ktoś moze tą firmę

Miałem w rekach głowę GLP 250 która co prawda była trochę leciwa (jakieś 8 lat) ale mimo to działała jak powinna, tylko jak ja rozebrałem to szczotko trzymacz na obrotniku bocznym to tak stopiony ze aż dziw ze to się kręciło. Rozwiązanie konstrukcyjne nie wyglądało za solidnie i większość części to plasticzki.
Wymiana co prawda nie droga ale myślę ze lepiej zainwestować we futurelight.

7

Odp: Głowy GLP (German Light Produkt) Czy zna ktoś moze tą firmę

GLP nie znam ale futirelighty sprzedajemy klientom od lat i są to naprawde solidne główki

8

Odp: Głowy GLP (German Light Produkt) Czy zna ktoś moze tą firmę

W sumie cenowo niewiele się różnią. A jak wygląda sprawa optyki? świecą podobnie?

9

Odp: Głowy GLP (German Light Produkt) Czy zna ktoś moze tą firmę

kupiłem w końcu futurelight dj head 250, świecą fajnie solidnie wykonane, mam je 2 miesiące wiec nie wiem jak z trwałością, ale jak wkładałem lampe to w środku widać że przyzwoicie zrobione, także jak narazie jestem bardzo zadowolony

10

Odp: Głowy GLP (German Light Produkt) Czy zna ktoś moze tą firmę

Hmmmm ja znam GLP od strony sprzętu żarowego i raczej cenie sobie tą firmę bardziej niż futurelight-a. I też właśnie natrafiłem na ich główki GLP Ypoc 575 PRO (akurat o laser tu najmniej chodzi) i się zastanawiam czy im to coś wyszło.
Bo jeśli świecą tak samo (moc+optyka) to wole GLP.

Komuś się już może przewinęło przez łapki??

11

Odp: Głowy GLP (German Light Produkt) Czy zna ktoś moze tą firmę

mi wpadł w ręce Messenger 2 i powiem ze mam mieszanie uczucia używałem go na kilku imprezach i problemy pojawiły się dopiero przy większych wyzwaniach katalogowo możliwości ma dość duże a realu troszke to inaczej wygląda, dodam tez że przy awarii sprzętu uszkodził sie też stół i zaglądając do środka byłem mile zaskoczony konsola wykonana naprawdę bardzo starannie
co do innego ich sprzętu to nie miałem jeszcze nigdy styczności

12

Odp: Głowy GLP (German Light Produkt) Czy zna ktoś moze tą firmę

też sie zastanawiam nad kupnem GLP Ypoc 250 lub Futurelight PHS250 lub 260 i nie mogę sie zdecydować. Wiem, że GLP stosuje w swoich urządzeniach diodę laserową, może ktoś miał model Ypoc 250 i może się podzielić informacją jak wygląda efekt lasera w rzeczywistości. Miałem scanery tej firmy z laserem i podobał mi się ten efekt i dobre wykonanie scanera.

13

Odp: Głowy GLP (German Light Produkt) Czy zna ktoś moze tą firmę

dioda? 5mW sama wiązka pod soczewką bez skanerów smile nic ciekawego  - trzeba by przerobić na 15 -50mW coś z tego by było.

Ostatnio edytowany przez vandj (2009-09-14 10:10:56)