Temat: AZURE SHADOW 2000 AVOLITES

Witam, chce sie czegos dowiedziec na temat tego sterownika czy warty jest uwagi, co mozna na nim robic...???? jak ze sterowaniem czy jest latwy w obsludze.... prosze napiszcie jakie jest Wasze zdanie... pozdrawiam

2

Odp: AZURE SHADOW 2000 AVOLITES

ja pracuje na tym stole od dluzszego czasu i powiem ci ze dla chcacego nic trudnego:)  oczywiste jest ze pearl jest o neib lepszy ze wzgledu na liczbe potencjometrow pamieci i pewnych opcji którem są dodane. a tak po za tym shadow nie rózni sie prawie od tych młodszych wersji.
jest to stół na którym śmiało można robić duże koncerty jeżeli ma sie do tego leb. osobiscie uwazam ze te stoly z tej rodziny sa najlepsza opcja dla świetlika który robi duzo koncertow bo jest to stol ktory dostosowuje sie bardzo latwo do wymagan miejsca koncertu:)

najlepiej jak kakretnie bys zapytal co chcesz wiedziec.

3

Odp: AZURE SHADOW 2000 AVOLITES

czy mozna robic flash na ktoryms kanale do parow nie likwidujac przy tym odtwarzanych sekwencji czy programow...??? oraz czy moge wylonic jedno urzadzenie i skierowac je w jakims punkcie np na wokaliste czy gitarzyste co gra solowke za pomoca tabletu i co mozna robic na tablecie...???

4

Odp: AZURE SHADOW 2000 AVOLITES

tez sprawdzalem ceny tego sterownika i urzywanego PEARL 2004 to roznica jest nie durza bo za AZURE zaplace 15000zl a za PERELKE 18000 zl tylko ze bez tableta... co wybrac czy urzywany jest gorszy...???

5

Odp: AZURE SHADOW 2000 AVOLITES

w zasadzie nie ma wielkiej różnicy:) jedna jest zasadnicza jeśli używasz dużo świateł dimowanych to weź perełke bo jest pod tym wzgledem o wiele lepsza. jesli jednak nei potrzebujesz tyle potencjometrow do dimowania to wez azorka bo pod inteligencje jest chyba wygodniejszy. takie jest moje zdanie moze inni ci cos doradza.

6

Odp: AZURE SHADOW 2000 AVOLITES

rozumiem tylko azure posiada jakies przyciski flash do dimmerow, bo czasem chcialbym zrobic tzw BACH na bialo nie zaklucajac przy tym odtwarzanego playbacku na glowice i pary. mozna tak zrobic...???

7

Odp: AZURE SHADOW 2000 AVOLITES

Jeżeli chodzi o pary to jak najbardziej da się tak zrobić. Kanały dimerów są sumowane w każdej chwili czasu zgodnie z zasada HTP czyli sygnał o większej wartości zostaje wykonywany na danym kanale a w Azurku na jednej z pamięci zapiszesz sobie tylko wszystkie dimy na maksa które chcesz aby zaświeciły i przycisk wyzwalający ustawić w tryb flash i gotowe...
Powinno działać jak blinder hehe...
Natomiast wszystkie ruchome urządzenia maja sumowanie sygnału za pomocą LTP czyli ostatni sygnał staje się sygnałem aktualnym do kolejnej zmiany... ale można tam zrobić chyba parę kombinacji i spróbować zapisać adres koloru białego razem z dimerami, a i jest przecież jeszcze świetna funkcja jak paleta kolorów.
Niestety nie mogę już sprawdzić co i jak dokładnie ponieważ już nie mam dostępu do tej konsoli - aktualnie to nie mam dostepu do zadnego sprzetu (bezrobocie sad) hehe...

8

Odp: AZURE SHADOW 2000 AVOLITES

dziex za podpowiedz duzo mi pomogles.... Pozdrawiam

9

Odp: AZURE SHADOW 2000 AVOLITES

Panowie wiecie czy jest aktualizacja softu do tego stołu??