Temat: Co dokupic ?

Witam
Posiadam obecnie 4 Pary Led 64 do tego Revo 3, wytwornice dymu oraz statyw. Co dokupic do tego zestawu aby fajnie wszystko razem wyglądało ? Myślałem o skanerach w cenie do 1500 PLN za sztuke. Czy w tych pieniądzach da rade kupic jakiś sensowny skaner ? Przeznaczenie tych światełek to imprezy na 100 - 150 osob.
Licze na Waszą pomoc smile
Pozdrawiam KarpYou

2

Odp: Co dokupic ?

Chyba na początek to przydała by się jakaś konsoleta. No chyba że chcesz żeby wszystko działało "na głupawke".
Skanery tym bardziej, będą potrzebowały konsolety, gdyż w przeciwieństwie do urządzeń które już posiadasz, mają one ruchome lustra. Bez konsolety będzie tak że Skaner będzie świecił wszędzie oprócz parkietu wink

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

3

Odp: Co dokupic ?

sterownik...

4

Odp: Co dokupic ?

Własnie jestem w trakcie szukania sterownika ... Myślałem o Proxima NADIR PX102 czy to dobry wybór ?

5

Odp: Co dokupic ?

to juz lepszy martin freekie...albo mirage ostatecznie.

6

Odp: Co dokupic ?

tylko proxime jestem w stanie uzywke kupic za 800 +/-  ...

7

Odp: Co dokupic ?

Freekie moim zdaniem jest jak najbardziej ok. Ma ubogi edytor ruchu ale ma smile Poza tym jak spadnie z większej wysokości to nic mu sie nie stanie smile

HANS - DZIKUS - jeden i ten sam człowiek :)

8

Odp: Co dokupic ?

Nadir... jest bardzo rozbudowany (porównując mirage redline) i łatwy w obsłudze. menu w j. polskim, szybki serwis. wbudowane generatory (szkoda ze na skanery) biblioteka urządzeń z ciągła aktualizacja.... 7-8 programów uruchamianych jednocześnie, łatwo konfigurowany dostęp do submasterów...

polecam

9

Odp: Co dokupic ?

vandj za ile kaski warto kupic uzywanego nadira ?

10

Odp: Co dokupic ?

nowy kosztował (już nie produkowany) 4700 brutto z 3-4 lata temu teraz jak kupisz go za 1200zł to będzie maxymalna cena.


https://ssl.allegro.pl/item692240901_su … l_bcm.html

tu znalazłem licytacje - zadzwoń zapytaj o cenę maxymalna itd...
po odbiorze daj go do proximy na servis .. - wymiana przedniej płyty potencjometrów... itd itd. i będzie jak nowy.
a naprawdę możesz na nim sporo rzeczy zrobić na małych sztukach lub średnich lokalach

Ostatnio edytowany przez vandj (2009-07-30 10:13:05)

11

Odp: Co dokupic ?

Wlasnie ja wygrywam i pytalem bo nie wiem do jakiej kwoty sie bic. Ale skoro twierdzisz ze to dobry sprzet to chyba troche powalcze. Dzieki za pomoc
Pozdrawiam