16

Odp: Terminatory

Panowie.... każdy się cały czas uczy...

Naprawdę jestem pełen podziwu... że 80 % osób na forum umie i wie wszystko!!! bardzo ciekawe....

BO ja pomimo tylu lat pracy w tej branży nadal się uczę ...

Ostatnio staram się nie wypowiadać na forum bo połowa postów to są najazdy na kogoś nowego (Świeżaka) a czasem ktoś się zlituje i podzieli się informacjami...  boicie się że ktoś was wygryzie...

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

17

Odp: Terminatory

Połowa ostatnich postów to są posty napisane przez midamsa tongue I chyba tylko jego wypowiedzi i trudność w przyswajaniu danych budzi tyle emocji. Ot tyle.

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

18

Odp: Terminatory

Nie... ale można napisać coś konkretnie a nie robić śmietnik. I post pod postem na ten sam temat.
Dajemy Mu tongue tyle rad chyba by książkę napisał. No ale dobra.

19

Odp: Terminatory

avekamil napisał/a:
midams napisał/a:

Zaznaczam ze miałem ten problem na głowach wszystkie urządzenia działały bez zarzutu.

midams mówię Ci to po raz n'ty: Stosuj się do zasad polskiej pisowni ( używaj przecinków i kropek tam gdzie być powinny )

z powyższego tekstu wynika że miałeś jakiś problem, a na głowach wszystkie urządzenia działały bez zarzutu ... ( a może co innego miałeś na myśli )

taki tekst się ZAJEBIŚCIE ciężko czyta, przez co traci się dużo czasu...

PISZ POPRAWNIE, ALBO NIE PISZ WCALE! ( i nie obchodzi mnie że masz dysleksję, dysgrafię, dysortografię jedną nogę krótszą i brak palca serdecznego - stosuj się do zasad! )

Jak masz narzekać to się nie udzielaj. Nie znasz odpowiedzi to siedź cicho. Po raz n'ty śmieszny jesteś!!

20

Odp: Terminatory

krzyzak napisał/a:

Panowie.... każdy się cały czas uczy...

Naprawdę jestem pełen podziwu... że 80 % osób na forum umie i wie wszystko!!! bardzo ciekawe....

BO ja pomimo tylu lat pracy w tej branży nadal się uczę ...

Ostatnio staram się nie wypowiadać na forum bo połowa postów to są najazdy na kogoś nowego (Świeżaka) a czasem ktoś się zlituje i podzieli się informacjami...  boicie się że ktoś was wygryzie...

Masz racje!! Widocznie koledzy siedzą z dupskami w domu i wałkują tony stron i się kształcą,a praktyki żadnej.

21

Odp: Terminatory

midams napisał/a:

Nie znasz odpowiedzi to siedź cicho. Po raz n'ty śmieszny jesteś!!

Niee... ja po prostu nie odpowiadam TROLOM wink I uwierz mi, wiedzy mi nie brakuje smile zarówno tej niezbędnej teoretycznej jak i praktycznej popartej wieloletnim doświadczeniem smile

midams napisał/a:

Masz racje!! Widocznie koledzy siedzą z dupskami w domu i wałkują tony stron i się kształcą,a praktyki żadnej.

Ty za to pewnie masz praktykę tylko w noszeniu case'ów wink ( nie ujmują nic reszcie stagehand'ow - bo bez nich praca byłaby jeszcze cięższa wink )


pozdrawiam TROLU! smile

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

22

Odp: Terminatory

midams napisał/a:

Widocznie koledzy siedzą z dupskami w domu i wałkują tony stron i się kształcą,a praktyki żadnej.

Panie midams, muszę stwierdzić że masz racje... Siedziałem na dupsku w domu, przewaliłem megabajty pdfów ze specyfikacjami standardu RS485, DMX, różnych kontrolerów DMX, zastosowanych układów scalonych w parach LEDowych z które nie chciały mi działać, a później ruszyłem dupsko wziąłem lutownice, kable, śrubokręty i inne narzędzia w dłoń i efektem było właśnie to, że wszystko zaczęło działać jak należy. Oczywiście proszę bez obrazy, bo nie piszę tego tekstu po to żeby kogokolwiek (Ciebie) obrazić, tylko po to aby co niektórzy zauważyli że po nitce do kłębka. Najpierw kupa teorii, później praktyka, a dalej to już tylko doświadczenie...

Dodam że kiedy rejestrowałem się na tym forum, jedyne co potrafiłem to włączyć pilot-a 2000 uruchomić programy i przejść na ręczne sterowanie głowami...

Ostatnio edytowany przez tomcio (2009-07-09 15:27:03)

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

23

Odp: Terminatory

avekamil napisał/a:
midams napisał/a:

Nie znasz odpowiedzi to siedź cicho. Po raz n'ty śmieszny jesteś!!

Niee... ja po prostu nie odpowiadam TROLOM wink I uwierz mi, wiedzy mi nie brakuje smile zarówno tej niezbędnej teoretycznej jak i praktycznej popartej wieloletnim doświadczeniem smile


<Ciekawe,a ja ma słonia w karafce i na pewno nie wieże. Cwaniaku>

midams napisał/a:

Masz racje!! Widocznie koledzy siedzą z dupskami w domu i wałkują tony stron i się kształcą,a praktyki żadnej.

Ty za to pewnie masz praktykę tylko w noszeniu case'ów wink ( nie ujmują nic reszcie stagehand'ow - bo bez nich praca byłaby jeszcze cięższa wink )


<To tez trzeba robić. Królewicz któremu wszystko podają na tacy. Brawoo>


pozdrawiam TROLU! smile

Od kiedy my na Ty?

24

Odp: Terminatory

Ale się poziom wysoki zrobił.
Panowie dajcie spokój..
Czasami lepiej przemilczeć.

Wszystko się da. Czasami tylko chwilowo niewiadomo jak to zrobić. :-)