1

Temat: UŻYWANE GŁOWY

Sprzedam używane głowy
Robe xt 250 (4 sztuki)
Future light MH-660 (6 sztuk)
Future light MH-640 (2 sztuki)

Ważne że MH-640 i xt 250 to generalnie to samo maja tak samo ułożone kanały te same kolory gobosy itd...

Cena 1200 zł za sztuke z żarówką

Kontakt: 607 938 400

Ostatnio edytowany przez kiju (2008-09-04 06:47:11)

Odp: UŻYWANE GŁOWY

Idę dzisiaj na zebranie to się wywiem, ale wspominaliśmy coś ostatnio o tanich głowach. Są case'y? I przede wszystkim w jakim są stanie? Pochodzą jeszcze trochę?

3

Odp: UŻYWANE GŁOWY

Case`y są ale generalnie nie chcemy ich sprzedawać bo po małych przeróbkach podchodzą pod MAC`i 300. Stan urządzeń jest dobry. Technicznie są ok wszystko w nich chodzi, serwisowane są w autoryzowanych serwisach. Wiadomo nie są to nówki ale jak za tą cenę to wydają mi się ok. Pozbywamy się ich bo przechodzimy generalnie na Mac`i i VL`ty.

Odp: UŻYWANE GŁOWY

No to ja jestem zainteresowany ale niestety nie teraz. Pomysł używanego sprzętu spodobał się szczególnie księgowej big_smile ale na razie priorytetem jest przygotowywany u nas przetarg na sprzęt nagłośnieniowy. Ja kupię głowy albo pod koniec roku albo, co bardziej prawdopodobne, na wiosnę przyszłego. I właśnie będą to ROBE 250 xt lub podobne. Mam nadzieję, że na Music Media będzie się jakiś komis wystawiał...

5

Odp: UŻYWANE GŁOWY

kiju napisał/a:

Ważne że MH-640 i xt 250 to generalnie to samo maja tak samo ułożone kanały te same kolory gobosy itd...

A MH-640 nie jest przypadkiem Wash-em?

Michał Bystrzycki
--------------------

6

Odp: UŻYWANE GŁOWY

oczywiscie 640 to wash chodziło o 660
Do sprzedania zostały już tylko dwa mh-640(wash) bo wszystkie spoty już sprzedane.
Pozdrawiam

7

Odp: UŻYWANE GŁOWY

I washe też juz dawno poszły także temat do zamknięcia.